REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nowa Nokia 3310 dopiero za jakiś czas trafi do polskich sklepów. Ale jest sposób, żeby kupić ją już jutro

HMD Global ogłosiło właśnie, że nowa Nokia 3310 wchodzi na polski rynek. Trafi ona do wszystkich sklepów jeszcze w maju. Jednak telefon ten będzie można kupić już w najbliższy weekend. W dniach 12-14 maja, będzie on dostępny w wybranych salonach sieci Play. 

11.05.2017
19:30
Nowa Nokia 3310 trafia do polskich sklepów. Możesz ją kupić już jutro
REKLAMA
REKLAMA

Niestety póki co jest tylko ten model trafi na polski rynek. Premiery nie miały nowe smartfony sygnowane logiem Nokii, takie jak Nokia 3, Nokia 5 oraz Nokia 6. Na ich oficjalne wprowadzenie do Polski musimy jeszcze trochę poczekać, pojawią się jednak jeszcze w tym kwartale.

Nowa Nokia 3310 będzie dostępna w czterech wersjach kolorystycznych: czerwonej, żółtej, granatowej oraz szarej. Telefon będzie dostępny w wariantach obsługujących jedną lub dwie karty SIM. W salonach Play dostępny jednak będzie telefon w kolorze szarym, obsługujący wyłącznie jedną kartę SIM. Lepiej wyposażona wersja urządzenia będzie dostępna dopiero za jakiś czas.

W tych salonach w najbliższy weekend będzie dostępna nowa Nokia 3310.

Jaka jest nowa Nokia 3310?

Polska cena telefonu nie jest jeszcze znana. Według nieoficjalnych doniesień nowa Nokia 3310 ma kosztować 269 zł. To bardzo dużo, ponieważ Nokia 3310 przy bliższym poznaniu nie zachwyca. Wraz z redakcyjnymi kolegami przekonaliśmy się o tym na targach Mobile World Congress 2017 w Barcelonie, gdzie mieliśmy okazję korzystać z tego modelu.

nowa nokia 3310 class="wp-image-547780"

W podobnej cenie dostępne są inne, znacznie lepsze klasyczne telefony, takie jak Nokia 230 oraz Hammer 3+. Są one lepiej wykonane, bardziej wytrzymałe, mają znacznie większe możliwości, obsługują więcej rodzajów łączności. Wydają się lepsze od nowej Nokii 3310 pod praktycznie każdym względem.

Nokia 3310 to w mojej opinii telefon, który nawiązuje do swojego kultowego poprzednika tylko pod względem wyglądu. Nie będzie słynąć ze świetnej jakości wykonania oraz wynikającej z niej wytrzymałości. Prawdopodobnie telefon ten nie będzie zbyt dobrze znosił upadków i gdy spadnie na beton, po prostu rozleci się na kawałki.

 class="wp-image-547781"

Zabrakło tu też dużych możliwości personalizacji. Kilkanaście lat temu w każdym sklepie i kiosku można było kupić różnorodne obudowy, które pozwalały na personalizację tego modelu. Teraz użytkownicy będą mogli zdecydować się wyłącznie na jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych.

Zaczynam testy Nokii 3310. Być może zrewiduję swoją opinię na temat tego telefonu.

Nie da się ukryć, że nowa Nokia 3310 to telefon dla najmniej wymagających użytkowników. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się pośród innych modeli dostępnych na rynku niczym poza chwytliwą nazwą oraz wysoką ceną. To bolesna, choć absolutnie szczera opinia.

REKLAMA
nowa nokia 3310 class="wp-image-547784"

Być może zrewiduję swoją opinię na temat tego urządzenia już niebawem. Udało się nam bowiem zdobyć dwa egzemplarze nowej Nokii 3310 i właśnie rozpoczynamy jej testy. W komentarzach pod tym tekstem możecie zasugerować nam, jakich materiałów oczekujecie. A my postaramy się odpowiedzieć na wasze sugestie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA