REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Oto najlepsze gry i aplikacje na Androida. Poznaliśmy zwycięzców Google Play Awards 2017

Google przyznał nagrody za najlepsze gry i aplikacje na Androida. Oto nagrody Google Play 2017!

19.05.2017
12:58
najlepsze gry i aplikacje Google Play 2017
REKLAMA
REKLAMA

Kończy się konferencja Google I/O 2017, a to oznacza, że Google wyłonił najlepsze gry i aplikacje na Androida. W konkursie Nagrody Google Play 2017 wyłoniono 57 najlepszych aplikacji w 12 kategoriach. W każdej kategorii przyznano nagrodę za jedną, najlepszą aplikację.

Oto najlepsze gry i aplikacje 2017 roku na Androida.

Przyznam, że zdecydowana większość pozycji na tej liście to aplikacje, których nie znałem, a z tej listy zainstalowałem tylko dwie aplikacje, choć już z nich nie korzystam.

Wśród nagrodzonych aplikacji widać naprawdę dużą różnorodność.

najlepsze gry i aplikacje Google Play 2017 class="wp-image-565562"

Jeśli chodzi o gry, najbardziej znaną produkcją jest karcianka Hearthstone. Mushroom 11 to z kolei platformowa gra indie z ręcznie rysowanymi tłami, w której liczy się nie tylko zręczność, ale też sprawne rozwiązywanie zagadek. Z kolei najlepszą grą jest bijatyka Transformers: Forged to Fight zrobiona na licencji kinowego blockbustera. Gra przykuwa uwagę bardzo ładną grafiką i ciekawymi atakami specjalnymi. Z kolei jeśli szukasz polecanej i bezpiecznej gry dla najmłodszych, sprawdź Animal Jam - Play Wild!, która zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Tytuł najlepszej aplikacji otrzymała Memrise do nauki języków obcych w przystępnej formie. Po wyborze języka dostajemy fabularyzowane zadania, dzięki którym nauka przychodzi łatwiej. Jeśli chodzi o rozrywkę, najlepszą aplikacją TV jest Red Bull TV, czyli zbiór kapitalnych produkcji tworzonych przez Red Bull Media House (i nie tylko). Fani rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej mogą z kolei sprawdzić Virtual Virtual Reality i Woorld. Ta druga prezentuje się szczególnie ciekawie, ponieważ jest to gra typu sandbox, w którą możemy grać np. w naszym mieszkaniu.

Nagrodzona została też aplikacja charytatywna ShareTheMeal, czyli odpowiednik polskiego Pajacyka. Po dotknięciu przycisku jedno potrzebujące dziecko ma ufundowany obiad. IFTTT raczej przedstawiać nie trzeba. To użyteczne narzędzie do automatyzacji niektórych usług, w którym można tworzyć własne reguły między niepowiązanymi aplikacjami. Przykład? Jeśli wyślesz komuś zdjęcie na Messengerze, może się ono zapisać automatycznie na Dropboxie.

Najlepszy startupem okazała się aplikacja Hooked, w której przeczytamy opowieści grozy stylizowane na rozmowy przeprowadzane na chacie. Stawkę zamyka dobrze znany Runtastic, który okazał się najlepszą aplikacją współpracującą z Android Wear.

Pełną listę 57 wyróżnionych aplikacji znajdziecie na specjalnie przygotowanej podstronie sklepu Google Play.

REKLAMA

Zobacz również: Najpopularniejsze aplikacje na Androida [TOP 5]

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA