Gry  / News

Polski klon gry, którą zachwycał się Prezydent Frank Underwood, dostępny za darmo w Sklepie Play

Jeżeli szukacie dobrej gry mobilnej, za którą nie zapłacicie ani grosza, powinniście zainteresować się tytułem Ghost of Memories. Przez kilka następnych dni będzie on dostępny absolutnie za darmo w Sklepie Google Play.

Nie jest to najnowsza gra, ponieważ zadebiutowała ona w 2015 roku. Ten stworzony przez pochodzące z Siemianowic studio Paplus Interactive był wielokrotnie przeceniany, ale dopiero teraz jest dostępny absolutnie za darmo.

Tytuł ten opowiada o podróżniku, który podczas jednej ze swoich podróży staje się posiadaczem starożytnego berła. Artefakt ten pozwoli kontrolować otaczający go świat, poruszać się między wymiarami i pokonywać kolejne przeszkody. Berło przemawia głosem zniewolonej kobiety, której główny bohater chce zwrócić wolność.

Gra ta jest często nazywana klonem Monument Valley.

Ta gra logiczna zdobyła ogromną popularność po pokazaniu jej w serialu House of Cards. Tytułem tym był zachwycony sam Prezydent Frank Underwood. Jestem przekonany, że chętnie zagrałby także w Ghost of Memories.

Ghost of Memories to polski klon gry logicznej Monument Valley.

Należy uczciwie przyznać, że oba tytuły są do siebie bardzo podobne. Wiem co mówię. Kilkukrotnie przeszedłem całe Monument Valley wraz z dodatkowymi epizodami, teraz gram w Ghost of Memories. Zarówno szata graficzna, jak też zasady obu tytułów są do siebie bardzo, ale to bardzo zbliżone.

Nie jest to jednak wada. Bardzo dobrze wspominam Monument Valley, a największą wadą tej gry było to, że szybko się kończyła. Dlatego z chęcią zagrałem w jego polski klon, który pod żadnym względem nie ustępuje oryginałowi, a niekiedy okazuje się nawet nieco bardziej pomysłowy i skomplikowany.

Warto pospieszyć się z pobraniem Ghost of Memories.

Tytuł ten będzie dostępny za darmo wyłącznie do 19 maja. Potem powróci do swojej standardowej ceny, która wynosi 11,99 zł. Tytuł ten jest dostępny za darmo tylko w Sklepie Google Play. Użytkownicy urządzeń z systemem iOS muszą za nią zapłacić niezbyt wygórowaną kwotę wynoszącą 1,09 euro. Po dotychczasowych doświadczeniach z tym tytułem wiem, że zdecydowanie warto to zrobić.

Ghost of Memories na Androida za darmo pobierzesz z tego adresu.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst