REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Gearbest - ogromny chiński sklep z elektroniką - przygotował promocję specjalnie dla Polaków

Gearbest przygotował promocję, w której mogą brać udział wyłącznie Polacy! Na specjalnie przygotowanej stronie z kuponami znajduje się wiele interesujących produktów, których kupno warto rozważyć.

24.05.2017
20:56
Gearbest - wielka promocja dla Polaków
REKLAMA
REKLAMA

Gearbest to jeden z największych i najbardziej renomowanych chińskich sklepów z elektroniką. Sam wielokrotnie zamawiałem stamtąd wiele towarów i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów z realizacją zakupów. Towar docierał do mnie stosunkowo szybko i nigdy nie był źle skompletowany lub uszkodzony. Jeżeli chcecie rozpocząć swoją przygodę z chińskimi zakupami, warto zrobić to właśnie w tym sklepie.

Co warto wiedzieć o chińskich zakupach?

Gearbest słynie z różnego rodzaju akcji promocyjnych. Jedna z nich zaczęła się dzisiaj i jest przeznaczona wyłącznie dla Polaków. Na stronie w języku polskim można znaleźć wiele interesujących produktów, z których część ma bardzo niskie ceny. Pamiętajcie jednak, by nie wierzyć na słowo w skalę promocji zaprezentowaną na stronie. Chińczycy mają to do siebie, że po rozpoczęciu promocji nie tylko obniżają faktyczny koszt towaru, ale też sztucznie zawyżają cenę, w której był dostępny wcześniej. Robią to po to, by stworzyć iluzję ogromnej promocji i tym samym skuteczniej przekonać klientów do zakupów.

 class="wp-image-566617"

Dlatego zanim zdecydujecie się na zakupy, sprawdźcie, czy na pewno obniżka ceny interesujących sprzętów na pewno jest na tyle duża, by pospieszyć się z zakupem. Pamiętajcie, że w przypadku przedmiotów droższych niż 20 dol. możecie też liczyć na doliczenie podatku VAT w wysokości 23 proc. wartości zamówienia.

Dodatkowo niektóre urzędy celne (np. ten w Przemyślu) nie przepuszczają niektórych towarów (np. smartfonów) bez certyfikatu CE i odsyłają je do Chin. Nabywca w takiej sytuacji po długim czasie oczekiwania otrzymuje zwrot pieniędzy. Jak widać, zakupy w chińskich sklepach stały się bardziej uciążliwe niż do tej pory, ale mimo to nadal bardzo często są opłacalne.

Co warto kupić w promocji Gearbest?

REKLAMA

Oto kilka naszych propozycji:

  • Smartfon Xiaomi Mi5 64 GB za 225 dol. - Bardzo dobry telefon ze średniej półki. Jego obudowa nie jest najmocniejsza, a aparat mógłby być lepszy, jednak cechuje się bardzo dobrą wydajnością. Jest to zasługa zeszłorocznych topowych podzespołów, takich jak procesor Qualcomm Snapdragon 820.
  • Smartfon Xiaomi Redmi 4A za 99 dol. - Bardzo tani telefon, który jest jednym z najlepszych urządzeń z niskiej półki cenowej. Dobra jakość wykonania, rozsądna wydajność oraz stosunkowo mocny akumulator to jego główne wyróżniki.
  • Opaskę sportową Xiaomi Mi Band 1s za 8,99 dol. - Podstawowa opaska sportowa, która doskonale radzi sobie z mierzeniem liczby kroków oraz długości snu. Cechuje się minimalistycznym wyglądem oraz czasem pracy bez ładowania znacznie dłuższym niż miesiąc. Opaska w wersji 1s ma pulsometr, który niestety nie działa zbyt dokładnie.
  • Opaskę sportową Xiaomi Mi Band 2 za 18,99 dol. - Ulepszona wersja wyżej opisanej opaski. Jest wyposażona w ekran OLED, dzięki któremu może pełnić funkcję zegarka. Dodatkowo ma wszystkie funkcje znane z poprzednich opasek Xiaomi Mi Band.
  • Słuchawki KZ ZST HiFi Bass za 8,99 dol. - Będę szczery: nie miałem okazji testować tych słuchawek, ale słyszałem na ich temat naprawdę wiele dobrego. Podobno w swojej półce cenowej charakteryzują się bardzo dobrą jakością dźwięku. Poniżej 50 zł może być trudno znaleźć cokolwiek lepszego.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA