REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Duet w Plush ABO to obecnie najlepsza oferta dla par na polskim rynku

Duet Plush ABO to aktualnie najlepsza oferta abonamentowa na polskim rynku dla kogoś, kto szuka łączonej oferty dla dwóch osób. Gwarantuję wam, że nie znajdziecie tańszego abonamentu, który oferuje podobne korzyści. A najlepsze jest to, że zobowiązania wobec operatora są minimalne.

15.05.2017
19:58
Duet w Plush ABO - najlepsza oferta dla par na polskim rynku
REKLAMA
REKLAMA

Duet Plush ABO za 25 zł ze zniżką

Jeśli znajdziemy sobie kogoś do pary i podpiszemy dwie umowy w ramach oferty dla dwojga, od Plusha otrzymamy dwa abonamenty Plush ABO. W ofercie dla dwojga dostępna jest opcja Plush ABO za 25 zł, do której w ramach podwójnej umowy Plush dorzuca nam 5 zł zniżki. W praktyce oznacza to, że decydując się na ofertę dla dwojga, miesięczna opłata dla każdego z dwóch numerów wyniesie 20 zł.

To najbardziej opłacalna oferta na rynku

Co otrzymamy za miesięczną opłatę w wysokości 20 zł? Sporo. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci. Do tego dochodzi też 10 GB miesięcznego transferu.

Tutaj należy podkreślić, że Plush nie dzieli tych 10 GB na dwa numery, tak jak bardzo często robi to konkurencja w swoich ofertach dla par. Oprócz pakietu 10 GB, w ramach abonamentu Plush ABO otrzymujemy też nielimitowany dostęp do Facebooka, Instagrama, WhatsAppa i Messengera. A jeśli nadal nam to nie wystarcza, za 5 zł możemy dokupić sobie kolejne gigabajty do wykorzystania na YouTube.

Zobowiązania? Raczej bonusy za lojalność

Aby otrzymać zniżkę w ramach Duetu w Plush ABO wystarczy podpisać umowy na 2 abonamenty w wysokości 25 zł każdy, dowolnie z umową na czas określony lub nieokreślony. Żadne dodatkowe kroki nie są potrzebne.

Ponadto, im dłużej jesteśmy klientem Plusha, tym mamy więcej korzyści. Chodzi tu o pakiet internetowy. Już po trzech miesiącach po podpisaniu umowy otrzymamy dodatkowe 2 GB transferu. Maksymalnie, limit ten, zwiększa się do 20 GB miesięcznego transferu, po 24 miesiącach od podpisania umowy.

A co jeśli chcemy mieć wszystkie bonusy od razu? Podpisując umowę na czas określony – w tym przypadku są to 24 miesiące – dostaniemy aż o połowę większy limit transferu (15 GB co miesiąc) i darmowy pakiet danych do wykorzystania na YouTube przez pierwsze trzy miesiące. Przy przeniesieniu numeru na umowę na 24 miesiące, dostaniemy jeszcze 3 miesiące gratis.

Dla osób, które wolą mieć możliwość zrezygnowania z abonamentu w dowolnym momencie, o wiele korzystniejszą opcją jest umowa na czas nieokreślony. Co stanie się, jeśli po kilku miesiącach osoba, która razem z nami zdecydowała się na Plush ABO zrezygnuje ze swojego numeru? To jest najlepsze: Plush anuluje nam zniżkę w wysokości 5 zł i zostaniemy ze „zwykłym” abonamentem Plush ABO 25.

Zakładając, że przez ten czas oba numery w ramach Duetu Plush ABO pozostają aktywne, za tak duży transfer i nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych operatorów płacimy 20 zł miesięcznie.

Nie znajdziecie nic lepszego

I piszę to całkiem serio. Najbliżej oferty Plusha jest Nju mobile, którego podobna oferta jest o 4 zł droższa. Ale tam benefity, takie jak limit miesięcznego transferu są współdzielone, a nie podwajane.
Tak więc nie dość, że Duet w Plush ABO to obecnie najkorzystniejsza oferta abonamentowa na polskim rynku, to jeszcze zobowiązania wobec operatora zredukowano do minimum.

REKLAMA

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie chcieli płacić tych 20 zł miesięcznie, w każdej chwili możecie przestać to robić.

Prościej się nie da.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA