Życzymy dalszej dobrej podróży - złapane smartfonem #39

Lokowanie produktu

Tory od góry. Kadr z dworca PKP.

20.04.2017 19.26
tookapic, złapane smartfonem, samsung galaxy a5 2017

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Przyznam otwarcie, że czasu na zdjęcia miałem dziś niewiele. Mimo to udało mi się ustrzelić jeden kadr, kiedy na moment przyjechałem na dworzec PKP. Dziś pociągiem nie jechałem ja, tylko paczka. A właściwie, w tej chwili jeszcze jedzie do celu. Przesyłka konduktorska okazała się nieoczywistym pomysłem na szybkie dostarczenie paczki tego samego dnia.

A samo zdjęcie? Poczekałem moment na kładce dla pieszych, aż pojawi się pod nią przejeżdżający pociąg. Wcześniej zadbałem o symetryczny kadr, w którym punkt zbiegu torów przypada gdzieś u góry kadru.

Na zdjęciu jest dużo linii, które praktycznie zawsze lepiej wyglądają z wersji czarno-białej, która uwydatnia wszelkie struktury i faktury. Dlatego też przekonwertowałem zdjęcie do formy czarno-białej.

Na dzisiaj to tyle. Liczę na to, że jutro znajdę więcej czasu na ciekawe kadry! Niestety nie codziennie mamy czas na foto-plenery, dlatego wyczekuję już weekendu.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze