REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Słuchawki za 1200 zł gratis. Xperia XZ Premium - ceny i dodatki dla zamówień przedpremierowych

Już 8 maja rusza przedsprzedaż najnowszego flagowca Sony. Biorąc w niej udział, do smartfonu Xperia XZ Premium dostaniecie dodatkowe wysokiej jakości słuchawki, a także usługę serwisową klasy premium.

27.04.2017
13:54
Xperia XZ Premium - ceny i dodatki dla zamówień przedpremierowych
REKLAMA
REKLAMA

Sony to kolejna firma, która oferuje bardzo atrakcyjne dodatki dla tych klientów, którzy zdecydują się złożyć zamówienie przedpremierowe na ich najnowszego flagowca. Cena smartfona Xperia XZ Premium razem z przedpremierowymi dodatkami została ustalona na poziomie 3199 złotych.

Za tę sumę otrzymujemy smartfon Xperia XZ Premium, a także słuchawki Sony MDR-100ABN i usługę VIP Service.

Warto zwrócić uwagę na cenę samych słuchawek. Model Sony MDR-100ABN kosztuje na ten moment 1199 złotych. Jeżeli więc ktoś planował nabyć wysokiej jakości sprzęt tego typu, może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zwłaszcza, że Sony MDR-100ABN zbierają naprawdę pozytywne recenzje. Do tego słuchawki są w pełni bezprzewodowe, stanowiąc bardzo dobrze wybrany dodatek do smartfona.

 class="wp-image-561067"

To nie przypadek, że Sony zależy, aby muzyki z Xperii XZ Premium słuchać na sprzęcie wysokiej klasy. Ich flagowy smartfon wyróżnia się funkcją High Resolution Audio i implementacją autorskiego rozwiązania Sony DSEE HX, poprawiającego jakość każdej ścieżki dźwiękowej.

VIP Service to z kolei usługa serwisowa klasy premium.

Posiadając VIP Service, właściciel smartfonu Xperia XZ Premium może liczyć na naprawę każdej usterki lub wymianę urządzenia najpóźniej w ciągu 72 godzin, korzystając z serwisu door-to-door. Podczas procesu naprawy klient Sony jest wyposażany w zapasowy smartfon.

REKLAMA

Jeżeli wciąż zastanawiacie się, czy takie dodatki wystarczą, aby przekonać was do zakupu urządzenia za 3199 złotych, poczekajcie jeszcze chwilkę. Marcin Połowianiuk z redakcji Spider’s Web jest właśnie w Lizbonie, przeprowadzając testy smartfonu Xperia XZ Premium. Już niebawem możecie spodziewać się pierwszych wrażeń na naszych łamach.

Tymczasem zachęcam do zapoznania się ze zdjęciami urządzenia, które wykonaliśmy bezpośrednio podczas pokazu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA