REKLAMA

Jaram się! Uncharted: Zaginione dziedzictwo zabierze nas na ostatnią przygodę już w te wakacje

Poznaliśmy właśnie datę premiery samodzielnego dodatku do Uncharted 4 na PlayStation 4. Do sieci trafił też nowy zwiastun Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Na poszukiwanie skarbów w towarzystwie Chloe i Nadine wybierzemy się już w te wakacje.

11.04.2017 17.57
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - samodzielne DLC do Uncharted 4 na PS4
REKLAMA
REKLAMA

Seria Uncharted to jedne z najlepszych gier, jakie pojawiły się na konsoli PlayStation 4. To przygodowe gry akcji, w których gracze odwiedzają kolejne piękne krainy w poszukiwaniu artefaktów. Uncharted 4, wydane jako pierwsza gra z cyklu na konsolę PlayStation 4, było jednak jego zwieńczeniem.

Uncharted 4 o podtytule Kres Złodzieja to koniec historii Nathana Drake'a, ale seria nie odchodzi w niebyt.

Naughty Dog pracuje teraz na The Last of Us 2, ale fani Uncharted nie zostali pozostawieni na lodzie. Wiemy już, kiedy do sklepów trafi Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, czyli samodzielny dodatek do Uncharted 4.

Pudełko Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - samodzielne DLC do Uncharted 4 na PS4 PL class="wp-image-557139"

W Uncharted: Zaginione Dziedzictwo nie powróci jednak Nathan Drake. W dodatku głównymi postaciami będą dwie panie dobrze znane fanom serii, czyli Chloe Frazer i Nadine Ross. Gracze będą śledzić ich przygody w Indiach.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów tego roku.

Uncharted 4: Kres złodzieja pozostawiło po sobie ogromny niedosyt. Jestem przekonany, że studio wróci do tej serii i da nam pełnoprawną kontynuację, ale raczej nie wcześniej niż za kilka lat. Z tego powodu zapowiedź Uncharted: Zaginione Dziedzictwo tak bardzo mnie ucieszyła.

Bardzo lubię DLC opowiadające nową historię od twórców gier, które tak bardzo przypadły mi do gustu. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zapowiada się naprawdę świetnie. Nie będzie to tylko wycięta z podstawowej wersji gry zawartość sprzedawana osobno, a pełnoprawny dodatek.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zadebiutuje 23 sierpnia 2017 roku, czyli ponad rok po Uncharted 4.

Dodatek można traktować nawet jak spin-off serii i tak dodatki do gier powinny wyglądać. Gracze znienawidzili DLC, bo niektórzy deweloperzy zrobili z tego mechanizm do wyciągania kasy, a ich dodatki rzadko kiedy okazują warte wydanych pieniędzy.

Zapowiada się jednak, że Naughty Dog podchodzi do sprawy porządnie. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo może być dla serii Uncharted tym samym, czym dodatek o tytule Krew i wino był dla polskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo będzie dostępne w polskiej wersji językowej w cenie 169 zł.

Posiadacze cyfrowej edycji deluxe Uncharted 4, potrójnego pakietu „Uncharted 4: Kres Złodzieja lub Pakietu Odkrywcy otrzymają cyfrową kopię dodatku Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w dniu premiery.

REKLAMA

Naughty Dog chwali się też tym, że cztery części serii Jak and Daxter wydane pierwotnie na PlayStation 2 trafią na PlayStation 4 i będzie można je kupić w PlayStation Store jeszcze w tym roku.

W ramach promocji kod na cyfrową edycję Jak and Daxter: The Precursor Legacy będzie dodawany do Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w wybranych punktach sprzedaży. Oprócz tego w zamówieniu preorder dodawany będzie motyw Uncharted 4.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA