REKLAMA

Q&A: LG G6 - mamy już go i możesz zapytać, o co chcesz

Wiosnę czuć już w powietrzu i na technologicznych blogach, które przeżywają wysyp newsów, testów i recenzji nowych smartfonów. Po targach MWC w Barcelonie i po późniejszej premierze nowego Samsunga poznaliśmy już wszystkie najważniejsze topowe smartfony z Androidem 2017 roku. Pora im wszystkim przyjrzeć się z bliska. Dzisiaj bierzemy na warsztat LG G6.

05.04.2017 14.49
Testujemy LG G6 - wasze pytania i nasze odpowiedzi
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnio robiliśmy Q&A z Samsungiem Galaxy S8+. Na wasze pytania odpowiadał Marcin Połowianiuk, a cały zapis z audycji na żywo trwa odrobinę ponad 20 minut.

To oczywiście nie jedyny nasz materiał wideo z Samsungiem Galaxy S8 w roli głównej. Model ten widzieliśmy jeszcze przed premierą i przygotowaliśmy kilka materiałów: o Galaxy S8 i Galaxy S8+, o Gear VR i Gear 360 oraz o Samsung DeX - przystawce do Galaxy S8, która zamienia nowy telefon w... komputer.

Dzisiaj bierzemy na warsztat LG G6

Smartfon LG G6 to jeden z głównych rywali Samsunga Galaxy S8. Nowy telefon LG, podobnie jak S8, ma zaokrąglone roki ekranu, ale... w przeciwieństwie do S8 nie ma wyświetlacza zagiętego bo bokach.

To oczywiście nie jedyne równice miedzy tymi telefonami. Jest ich znacznie więcej, a o wszystkich przeczytacie w nadchodzących materiałach.

Pytajcie, o co chcecie. Odpowiemy NA ŻYWO o 19:00

Korzystaliśmy już z LG G6, Huaweia P10, Samsunga Galaxy S8 i wielu innych nowych smartfonów. Pytania możecie zadawać w komentarzach pod tym wpisem, ale również na YouTubie Spider's Web TV, gdzie odbędzie się nasz panel Q&A.

Na wasze pytania będziemy odpowiadać o godzinie 19:00 na YouTubie w audycji #JestTemat. Program poprowadzi Dawid Kosiński, który jeszcze przed premierą korzystał wcześniej m.in. z LG G5.

Odpowiemy na pytania, które pojawią się w komentarzach pod tym tekstem oraz na te, które na żywo będziecie zadawać na YouTubie.

Aby nie przegapić innych naszych relacji live na YouTubie i innych materiałów wideo, które tam publikujemy zasubskrybuj teraz kanał Spider’s Web TV i bądź na bieżąco.

LIVE 19:00

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA