1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Borough Market - Złapane smartfonem #17

Lokowanie produktu

Dzień po premierze Samsunga Galaxy S8 w Londynie wybraliśmy się na fotograficzny spacer. Jednym z przystanków był Borough Market.

30.03.2017
21:54
tookapic, samsung galaxy a5 2017

Drugi dzień w Londynie przywitał nas przepiękną, słoneczną pogodą. Mieliśmy duże szczęście, bowiem dzisiejszego dnia mieliśmy zaplanowany spacer fotograficzny, na którym mogliśmy przekonać się, co potrafi aparat Samsunga Galaxy S8. Nie zapomniałem jednak o projekcie realizowanym tegoroczną A-piątką!

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Dzisiejsze zdjęcie zrobiłem w niesamowitym miejscu, jakim jest Borough Market. Mimo że w Londynie jestem szósty raz, to po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć słynny uliczny market.

Borough Market to targ zlokalizowany w bardzo malowniczym miejscu obok London Bridge, gdzie łączy się tradycyjna i nowoczesna część miasta. Na targu znajdziemy mnóstwo sklepików, straganów i stoisk z przeróżnymi specjałami, od dojrzewających serów, po robione na miejscu przysmaki z owoców morza.

Jest to przefantastyczne miejsce dla wszystkich fanów fotografii ulicznej. Cały Londyn jest wyjątkowo wdzięczny dla amatorów tej dziedziny, ale Borough Market dostarcza niezliczonej liczby ulicznych scenek. Pośród klientów widać wielu fotografów, którzy polują na ciekawe ujęcia.

Samsung Galaxy S8 musiał ustąpić miejsca A-piątce. Ale tylko na chwilę.

Podczas dzisiejszego dnia pierwsze skrzypce grał Samsung Galaxy S8, którym zrobiłem dziesiątki zdjęć. Będziecie mogli zobaczyć je na Spider’s Web w osobnym wpisie poświęconym możliwościom fotograficznym nowego sztandarowego smartfona Koreańczyków.

Nie zapomniałem jednak o projekcie, który tworzymy wspólnie z Samsungiem i Tookapic! Galaxy S8 na krótki czas trafił do kieszeni, a jego miejsce zajął Galaxy A5 2017.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze