REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Super Mario Run właśnie dobiegł do Androida. Możesz już pobrać i grać

Super Mario Run pojawił się na smartfonach z systemem Android. Jeżeli chcecie wypróbować tę grę, możecie to już zrobić. Wystarczy wpisać jej tytuł w sklepie Google Play.

22.03.2017
22:39
Super Mario Run
REKLAMA
REKLAMA

Wszyscy spodziewali się, że ten platformowy tytuł trafi na smartfony z Androidem dopiero jutro, 23.03.2017. Nintendo jednak przyspieszyło premierę o kilka godzin i można go pobrać już teraz. Warto pamiętać, że tylko niektóre poziomy są dostępne bez dodatkowych opłat. Za odblokowanie wszystkich należy zapłacić około 10 dol. Tyle dostęp do całej zawartości kosztował na urządzeniach z systemem iOS.

Super Mario Run okazał się hitem na platformie Apple. Użytkownicy sprzętów z Androidem nie są jednak przyzwyczajeni tak wysokich cen. Dlatego należy podejrzewać, że większość graczy zakończy swoją przygodę z tym tytułem przed sięgnięciem po kartę kredytową lub płatniczą. Jest to tym bardziej możliwe, że tytuł ten nie zebrał świetnych recenzji i okazał się przeciętną grą z bardzo popularnym głównym bohaterem.

REKLAMA

To wielki test dla Nintendo. Dzięki niemu dowiemy się, czy dla dzisiejszych graczy marka Mario jest jeszcze coś warta. Albo przynajmniej czy jest warta tyle, co wiecznie żywe Pokemony.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA