1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Tech

Nowa oferta Plush ABO to najlepiej wydane 25 zł miesięcznie na rynku

Plush ABO to najlepiej wydane 25 zł miesięcznie na rynku
180 interakcji
dołącz do dyskusji

Plush ABO to oferta na czas nieokreślony albo określony z trzema abonamentami za 10, 20 i 25 zł. A w nich dużo internetu i dodatkowa oferta dla dwojga.

Plush to marka Plusa kierowana do młodych ludzi, którzy dużo korzystają z sieci, a nieco mniej telefonują. Wysyłają oni średnio trzy razy więcej SMS-ów i konsumują dwa razy więcej danych niż w ofertach Plusa na kartę.

Plush ABO na czas nieokreślony - 10, 20, albo 25 zł.

plush abo

Plush ABO łączy zalety prepaida i abonamentu, więc w dowolnym momencie można przełączać się pomiędzy abonamentami, a nawet zrezygnować z opłat bez konsekwencji. Wystarczy wysłać SMS-a i mieć w pamięci, że zmiany zostaną wprowadzone dopiero w kolejnym okresie rozliczeniowym.

W każdej ofercie mamy nielimitowanego Facebooka, a w tej najdroższej jeszcze Instagrama, WhatsAppa i Messengera - tego ostatniego bez wideo-rozmów.

Za 10 zł dostajemy 1 GB internetu i darmowe SMS-y i MMS-y. Za 20 zł otrzymamy 3 GB internetu i darmowe połączenia głosowe do wszystkich. Za 25 zł mamy 10 GB internetu, a także połączenia i wiadomości bez limitu.

Za 5 zł można jeszcze dokupić pakiet 2,5 GB danych na YouTube (wideo w jakości 480p), który powinien starczyć na kilka godzin oglądania.

Umowa na 2 lata w Plush ABO.

plush abo

Zamiast oferty na czas nieokreślony można zawrzeć umowę na dwa lata. Wówczas dostajemy 5 GB internetu więcej i 2,5 GB na samego YouTube'a (przez pierwszy kwartał bez limitów).

Jeśli zaś dopiero przenosimy numer do Plusha, to za abonament nie zapłacimy nic przez pierwsze trzy miesiące (płacimy w sumie za 21 miesięcy).

Gratisy za lojalność w Plush ABO za 25 zł.

plush abo

Jeśli wybierzemy ofertę na czas nieokreślony, im dłużej będziemy pozostawali aktywni, tym więcej danych będziemy mogli użyć. W najbardziej obfitej wersji po dwóch latach dostaniemy miesięcznie 20 GB.

Plush ABO dla par.

plush abo

Jeśli mamy dwa numery w Plush ABO (niezależnie czy na czas określony czy nieokreślony) cena najdroższego abonamentu spada o 5 zł.

Moim zdaniem jest to ciekawa oferta typu "no-limits", która może nieco postraszyć konkurentów. Zwłaszcza nju mobile, które jest teraz o 4 zł droższe, a daje tyle samo.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

Zobacz nasz live o Plush ABO - rozmawiamy o szczegółach oferty: