REKLAMA

Szykuj konsolę. Rewelacyjna aktualizacja 4.50 dla PlayStation 4 już dostępna!

Po tygodniach beta-testów, aktualizacja oprogramowania dla PlayStation 4 oznaczona numerem 4.50 nareszcie ma swoją premierę!

09.03.2017 09.53
Rewelacyjna aktualizacja 4.50 dla PlayStation 4 już dostępna!
REKLAMA
REKLAMA

Wraz z aktualizacją 4.50 PlayStation 4 nareszcie zostało wzbogacone o możliwość rozszerzenia pojemności o zewnętrzny dysk twardy. Wystarczy posiadać nośnik o pojemności przynajmniej 250 GB z gniazdem USB 3.0. Na dysk możemy pobierać nowe gry i aplikacje, a także przenosić już zainstalowane pozycje. Rewelacja. Koniec z problemami spowodowanymi rozmiarami gier!

Drugą świetną nowością w aktualizacji 4.50 dla PlayStation 4 jest Tryb Turbo.

Dzięki niemu posiadacze PS4 Pro wykorzystają dodatkową moc obliczeniową ulepszonej konsoli w grach, które lubią gubić klatki na „zwyczajnym” PS4 lub PS4 Slim. Tryb Turbo wprowadza realną różnicę w komforcie rozgrywki. Czuć to zwłaszcza grając w produkcje z otwartym światem, w których dużo się dzieje. Takie Just Cause 3 w Trybie Turbo to zupełnie inne doświadczenie.

Aktualizacja 4.50 dla PlayStation 4 umożliwi również osadzenie własnej tapety w tle głównego menu. Możemy wybrać wykonany przez siebie zrzut ekranu z gry wideo lub wykazać się inwencją twórczą i upolować coś ciekawego za pomocą systemowej przeglądarki internetowej oraz przycisku „share”.

Nowa wersja oprogramowania jest również powodem do radości dla posiadaczy gogli PS VR. Wraz z aktualizacją 4.50 tryb kinowy w wirtualnej rzeczywistości staje się bardziej ostry, czytelny i wyraźny. Do tego dochodzi wsparcie dla płyt Blu-ray 3D.

Aktualizacja 4.50 dla rodziny konsol PS4 to także masa pomniejszych usprawnień.

REKLAMA

Możliwości edycji zakładki profilu są teraz bogatsze. Ulepszono społecznościową sekcję „co nowego”. Teraz nareszcie możemy wrzucać tam własne wpisy, grafiki oraz oznaczać znajomych. Czekałem na to trzy lata. Program SHAREFactory służący do prostej edycji nagranych klipów z rozgrywką dostał wsparcie gif-ów.

Osoby grające w tytuły z PS4 na laptopach z Windows oraz MacOS (funkcja Remote Play) na pewno ucieszą się, że teraz rozmowę głosową możemy prowadzić bezpośrednio z poziomu komputera. Do tego zaktualizowane zostały aplikacje dla Androida oraz iOS, aby bezbłędnie dogadywać się z nową wersją oprogramowania konsoli.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA