REKLAMA

Zabrakło Nintendo Switch w sklepach? Spokojnie, teraz konsolę kupisz w Play!

Dzięki rozmowom z dystrybutorami wiem, że Polacy nagminnie wybierają konsole do gier zamiast smartfonów w ramach abonamentu. Teraz klienci telekomów będą mieli jeszcze szerszy wybór. Play jako pierwszy poszerza katalog platform do gier o Nintendo Switcha.

15.03.2017 19.46
Nintendo Switch w Play. Konsolę kupisz u operatora
REKLAMA
REKLAMA

Jak możecie przeczytać na oficjalnym blogu rzecznika Play, Nintendo Switch zostanie częścią oferty operatora już 16 marca 2017 roku. Wtedy osoby zainteresowane konsolą mogą nabyć ją w formule na życzenie. Niestety, przy tych najniższych abonamentach jest to zupełnie nieopłacalne.

Nintendo Switch w sieci Play będzie można nabyć już za złotówkę.

Nintendo Switch w Play class="wp-image-551386"

Oczywiście tyle zapłacą wyłącznie posiadacze najdroższych oraz najdłuższych subskrypcji. Nintendo Switch za złotówkę przy umowie na 12 miesięcy jest dostępne w opcji abonamentowej od 145 złotych. Godząc się na 28-miesięczny związek z operatorem, Switcha za złotówkę nabędziemy płacąc od 70 złotych miesięcznie. Wiążąc się na 36 miesięcy, złotówkowego Switcha zdobędziemy w ofercie od 60 złotych miesięcznie.

W przypadku najtańszych i najkrótszych opcji abonamentowych lub umów typu mix zakup Nintendo Switcha przestaje być opłacalny. Wtedy ceny konsoli rozpoczynają się od 1599 złotych - to więcej niż stawka rynkowa. Taniej kupimy konsolę wchodząc do pierwszego lepszego sklepu z elektroniką, rzucając na ladę około 1459 złotych. Oczywiście o ile platforma Nintendo będzie dostępna. Konsola cieszy się wielką popularnością. Na wielu rynkach popyt przewyższa zdolności zaopatrzeniowe dystrybutora.

Play to pierwszy polski operator, u którego można nabyć każdą z trzech wiodących konsol.

W ofercie fioletowego telekomu znajduje się PlayStation 4, Xbox One oraz (od 16 marca) Nintendo Switch. Bardzo możliwe, że nowa platforma Japończyków będzie dostępna również u innych dostawców usług telekomunikacyjnych na naszym rynku. Nawet w Polsce Switch cieszy się zainteresowaniem nieporównywalnie większym od poprzedniej platformy Nintendo - Wii U.

REKLAMA

Od siebie dodam, że jeżeli posiadacie świetnego smartfona w dobrym stanie, do tego stacjonarną konsolę, a niebawem kończy się wam umowa, Nintendo Switch naprawdę nie jest złym rozwiązaniem. Sam jestem zachwycony urządzeniem od Nintendo, a nowa Zelda to mistrzowski kawałek kodu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA