REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Czas najwyższy! Szef Niantic zapowiada legendarne Pokemony w Pokemon GO

Szef firmy Niantic wreszcie odniósł się do kwestii, która fanom nie dawała spokoju od momentu premiery gry. Wiemy już, kiedy w Pokemon Go pojawią się legendarne Pokemony.

10.03.2017
9:05
Legendarne Pokemony w Pokemon GO Mewtwo
REKLAMA
162 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Pokemon GO w pierwszej generacji wprowadziło ponad 140 gatunków różnych stworków, a na początku tego roku dodano blisko setkę kolejnych. Nadal jednak brakuje kilku z nich. Chodzi o specjalne i bardzo rzadkie legendarne stworki.

Legendarne Pokemony w Pokemon GO zapowiadane były już od samego początku.

W kodzie gry od premiery znajdują się odniesienia do legendarnych stworków. Gracze analizując kod Pokemon GO mogli podejrzeć, jakie parametry i ataki miałyby takie Pokemony jak Zapdos, Articuno, Moltres, Mewtwo i Mew. Do tej pory nie było jednak szansy ich zdobyć w normalny sposób.

Niantic od początku sugerowało, że legendarne Pokemony, które w grach z głównej serii można zdobyć tylko raz podczas całej rozgrywki, nie będą stałym elementem gry. Miały być udostępniane graczom podczas specjalnych eventów zorganizowanych przez producenta gry.

Legendarne Pokemony w Pokemon GO class="wp-image-417864" title="Legendarne Pokemony w Pokemon GO"

Zapdos, Articuno, Moltres, Mewtwo i Mew - kiedy pojawią się te legendarne Pokemony w Pokemon GO?

Po wstępnych zapowiedziach temat ucichł, a Niantic zajęte utrzymaniem stabilności gry i opracowaniem drugiej generacji stworków przestało komentować kwestię organizacji eventów i legendarnych stworków. Szef firmy rozwijającej Pokemon GO, czyli John Hanke, odniósł się jednak do tej sprawy.

W wywiadzie udzielonym niemieckiej edycji magazynu Wired szef Niantic przyznał, że legendarne Pokemony trafią do ich gry jeszcze przed końcem tego roku. Będą to najpewniej stworki z pierwszej generacji. John Hanke stwierdził, że jest to jednym z priorytetów jego firmy.

REKLAMA

Warto też nadmienić, że legendarne Pokemony w Pokemon GO pojawiły się w grze, ale... w wyniku błędu. Jeden z graczy pochwalił się tym, że zdobył Articuno, a Niantic potwierdziło, że faktycznie taka sytuacja miała miejsce, ale usunęła tego Pokemona z konta gracza po stronie serwera.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA