REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Destiny 2 na PC: jest pełen zwiastun, data premiery oraz beta. Polacy dostaną dubbing

Do sieci trafił zwiastun Destiny 2. Materiał niestety nie pokazuje ani sekundy z aktualną rozgrywką. Wideo rysuje za to okoliczności, w jakich gracze ponownie sięgną po broń, walcząc z obcymi panoszącymi się po układzie słonecznym.

30.03.2017
20:14
Destiny 2 na PC! Jest zwiastun, data premiery i beta. Dostaniemy dubbing
REKLAMA

Zwiastun otwiera ujęcie zniszczonego Miasta – ostatniego bastionu ludzkiego gatunku na planecie Ziemia. Nasza aglomeracja zamieniła się w ruiny na skutek ataku rasy Cabali.

 

REKLAMA

Wraz ze zniszczeniem Miasta runęła także Wieża – miejsce spotkań graczy oraz magazyn ich ekwipunku. W ten sposób Bungie daje do zrozumienia, że zaczynamy przygodę od zera. Bronie i pancerze z Destiny nie przechodzą do Destiny 2.

 

Ze zwiastuna można wnioskować, że w Destiny 2 znajdą się przynajmniej dwie osobne placówki z zadaniami. Jedna wewnątrz zrujnowanego miasta, druga poza jego murami. Każda z nich jest prowadzona przez NPC z pierwszej części.

 

Wiadomo również, kim jest „główny zły” Destiny 2. To Grzegorz, Gustaw, Geralt… ktoś na G. Twórcy polskiej wersji spisali się na medal, jeżeli chodzi o humorystyczny fragment wideo. Wielki plus za nawiązanie do Wiedźmina.

 

Twórcy Destiny 2 mówią o świeżym początku. Nie tylko dla awatarów graczy, ale również samego studia. Gra ma dostać zupełnie nowy, znacznie bardziej elastyczny silnik graficzny.

 

REKLAMA

To właśnie nowy silnik graficzny ma umożliwić Destiny 2 obecność na komputerach osobistych. Definitywnie potwierdza to polski wydawca gry w wiadomości do Spider’s Web

 

Premiera gry została wyznaczona na 8 września 2017 roku. Pierwszy materiał z rozgrywką zobaczymy dopiero w maju. Osoby składające zamówienia przedpremierowe otrzymają wczesny dostęp do bety Destiny 2.

 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA