REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowa reklama Apple to dno, ale skrywa ciekawostkę. Nadchodzi biały iPhone 7?

O tym, jakoby Apple miał wypuścić białą wersję iPhone’a 7, słyszymy od dłuższego czasu. Teraz w końcu zyskaliśmy przynajmniej cień potwierdzenia, iż taki wariant kolorystyczny faktycznie powstaje.

14.03.2017
8:16
Nadchodzi biały iPhone 7. Reklama Apple nie zostawia wątpliwości
REKLAMA
REKLAMA

W Sieci właśnie pojawiła się nowa reklama Apple, zachęcająca do korzystania z naklejek – obrazków, które możemy doklejać w różnych aplikacjach na iPhonie i iPadzie. Normalnie nikt z nas nie zwróciłby uwagi na ten twór marketingu z Cupertino, tym bardziej, że to prawdopodobnie najgłupsza i najsłabsza reklama w historii firmy (a przynajmniej ja nie przypominam sobie drugiej tak złej).

Zobaczcie sami:

Nowa reklama Apple to dno. Ale skrywa w sobie niemałą ciekawostkę.

Jeden z naszych czytelników przysłał nam wiadomość, w której zwrócił naszą uwagę na jedną stopklatkę, w okolicach 27 sekundy nagrania. Czyżby biały iPhone 7 Plus? I faktycznie – jeśli przyjrzeć się smartfonowi leżącemu na stole przy talerzu zakrytym średnio malowniczą gąsienicą, widzimy iPhone’a 7 Plus w kolorze, którego z całą pewnością nie ma w tej chwili w sprzedaży.

bialy-iphone-7 class="wp-image-550978"

Początkowo myślałem, że może to być równie dobrze iPhone owinięty naklejką od dBrand lub SlickWraps, ale Apple nie ma w zwyczaju dopuszczać innych firm do swoich reklam (z wyjątkiem sytuacji, kiedy chce je ośmieszyć). Sądzę więc, że możemy mieć pewność – Apple teasuje nowy kolor iPhone’a w swoim najnowszym wideo.

Biały iPhone 7 – kiedy go zobaczymy?

Jeśli nowa wersja kolorystyczna faktycznie pojawi się na rynku, spodziewałbym się jej ogłoszenia naprawdę wkrótce, na tej samej konferencji, w czasie której poznamy nowe komputery Mac i (być może) nowe iPady. Jak się nad tym zastanowić, to w pełni logiczne. Ogłoszenie nowego koloru najpopularniejszego telefonu świata na samym starcie prezentacji to idealny sposób na to, by rozpalić tłumy i wycisnąć łzy zachwytu z oczu fanów marki.

Po takiej przystawce Tim Cook będzie mógł na główne danie zaserwować cokolwiek. Nawet jeśli nowe iMaki nie sprawią, że miłośnikom produktów Apple zmiękną kolana, ustawią się oni w kolejkach po nowego, białego iPhone’a 7.

REKLAMA

ZOBACZ: iPhone 7 po kilku dniach

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA