1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Miłość łączy ludzi, a Orange Love wszystkie usługi Orange

Lokowanie produktu

Orange wprowadził właśnie ofertę Orange Love, łączącą w sobie usługi światłowodowego dostępu do Internetu, telewizji w rozdzielczości 4K, telefonii komórkowej oraz stacjonarnej. Wszystko to w jednej, przystępnej cenie.

09.02.2017
16:30
Orange Love

Coraz chętniej używamy nowych technologii, a to przekłada się na rosnącą liczbę usług z których korzystamy.

Niejednokrotnie zdarza się, że choć poszczególne usługi wydają się tanie, to po zsumowaniu okazuje się, że poważnie nadwyrężają domowy budżet.

Istotne jest też, jak skomplikowane jest korzystanie z kilku różnych usług. Każdą z nich trzeba oddzielnie wybrać, aktywować, a następnie opłacać za nią rachunki i dbać o terminy wygaśnięcia poszczególnych umów. To kłopotliwe.

Właśnie dlatego Orange stawia na prostotę.

Oferta pomarańczowego operatora nie sprawia takich problemów. Wszystkie dostępne w niej usługi kupuje się i aktywuje za jednym zamachem. A gdy już z nich korzystamy, otrzymujemy za nie jeden wspólny rachunek. Dzięki temu oszczędzamy nasz cenny czas i… pieniądze. Bo oferta Orange na tle konkurencji wypada naprawdę nieźle.

Orange Love jest tanie

Oferta z czterema usługami w podstawowym standardzie kosztuje zaledwie 69 zł miesięcznie przez pierwszy rok korzystania z usługi i 99,90 zł miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy.

oznor class="wp-image-543715"

W skład podstawowego pakietu wchodzi usługa Orange Światłowód 100 MB/s, telewizja z niemal setką kanałów, telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz 3 GB pakietu danych, jak również telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w kraju, do Unii Europejskiej, Kanady, Stanów Zjednoczonych oraz na numery komórkowe do Stanów i Kanady.

Osoby, które uznają tę ofertę za niewystarczającą, będą mogły dowolnie ją rozszerzać.

Zwiększyć liczbę kanałów telewizyjnych, dokupić dodatkowe karty SIM, zwiększyć dostępny pakiet danych mobilnych czy przepustowość światłowodowego Internetu. Co więcej, usługi w wyższym standardzie nie podniosą znacząco ceny usługi. Przykładowo, Orange Love z łączem światłowodowym o przepustowości 300 Mb/s przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z usługi będzie kosztować 79 zł, a następnie 119,90 zł.

Dla osób, które nie potrzebują telewizji oraz telefonu stacjonarnego jest też dostępna druga oferta Orange Love, która łączy światłowodowy dostęp do sieci oraz telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz pakietem danych o wielkości 3 GB. Koszt takiej usługi to 79,90 zł przez cały czas trwania umowy. W ramach oferty Orange Love można także korzystać z internetu mobilnego, jako internetu domowego.

Zupełnie nowe sprzęty

Niezwykle istotnym elementem zestawu jest zupełnie nowy dekoder wyprodukowany przez Samsunga, który umożliwia oglądanie telewizji oraz materiałów wideo w rozdzielczości 4K.

Te ostatnie będą dostępne w usługach HBO oraz wypożyczalni Orange. Jednocześnie Orange zapowiada, że oferta telewizyjna w rozdzielczości 4K będzie sukcesywnie wzbogacana.

oznor class="wp-image-543716"

Nowy dekoder pozwala też na równoczesne nagrywanie 3 kanałów podczas oglądania innego. Z kolei funkcja TimeShifting pozwoli zatrzymać lub przewinąć oglądany program, czy film.

Użytkownicy chcący skorzystać z możliwości nagrywania filmów mogą za 49 zł dokupić do dekodera dysk twardy o pojemności 500 GB. To dobra cena.

Jednak i tych możliwości nie dałoby się wykorzystać bez odpowiednich urządzeń.

Pierwszym z nich jest dedykowany usłudze światłowodowej modem FunBox 3.0, który obsługuje najszybszy standard łączności WiFi (801.11 ac) oraz ma cztery anteny działające w trybie MU-MIMO.

W ten sposób możliwe jest osiągnięcie w sposób bezprzewodowy przepustowości, które do niedawna były dostępne wyłącznie przy użyciu kabla. Dodatkowo FunBox 3.0 zapewnia wysoką jakość dźwięku przy wykorzystaniu technologii internetowej, na której bazuje telefon domowy w Orange Love.

Oprócz tego Orange pozwala do oferty dobrać liczne sprzęty. Należą do nich nie tylko rozmaite urządzenia mobilne, ale też 49-calowy telewizor Samsung Smart TV obsługujący rozdzielczość 4K - początkowa opłata wynosi 349 zł, a następnie konieczne jest opłacanie rat w wysokości 90 zł miesięcznie.

Usługi dodatkowe.

Orange nie zapomniało też o licznych dodatkach, dzięki którym korzystanie z Orange Love będzie wygodne. Są to przede wszystkim aplikacje mobilne.

Pierwsza z nich to aplikacja Orange TV Go, która pozwala mieć dostęp do swojej telewizji na smartfonie i tablecie. Istotne jest, że synchronizuje się ona z dekoderem i umożliwia kontynuowanie oglądania materiału odtwarzanego wcześniej na innym urządzeniu.

Dostęp do tej usługi wynosi 4,99 zł miesięcznie. Kolejna z przygotowanych aplikacji służy do łatwej obsługi routera FunBox 3.0. Poradzi sobie z nią nawet kompletny laik.

Orange Love to dobrze skomponowany zestaw usług potrzebnych każdemu z nas.

Oferta ta jest niezwykle przejrzysta, tania i nieskomplikowana. Co więcej, można ją w prosty sposób rozbudować o potrzebne nam elementy.

Jestem przekonany, że na korzystanie z niej zdecyduje się wielu użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez nowoczesnych rozwiązań. Z jej powodu sam poważnie rozważam przesiadkę na usługi Orange.

Lokowanie produktu
Najnowsze