REKLAMA

Jeździsz po całym świecie, a twój sprzęt łączy się z siecią LTE w każdym kraju. Taki jest Lenovo Miix 320

Najnowsze wcielenie bardzo popularnego urządzenia 2w1 od Lenovo ma bardzo ciekawego asa w rękawie. Dzięki karcie Lenovo Connect E-Sim połączy się z siecią LTE w każdym kraju.

27.02.2017 06.59
Lenovo Miix 320 z kartą esim.
REKLAMA
REKLAMA

Lenovo bardzo ciekawie reklamuje najnowszego Miixa. Trzymając się narracji producenta, to idealny sprzęt dla ludzi... pracujących po godzinach, freelancerów, ludzi mających inne zajęcia poza etatem.

Trudno zaprzeczyć, że Miix 320 to produkt dobrze wycelowany w tę grupę odbiorców. Super mobilny, dość wydajny, bardzo kompaktowy - ten tablet z doczepianą klawiaturą może naprawdę wiele.

Sercem Lenovo Miix 320 jest procesor Intel Atom x5 Cherry Trail wspierany przez 4 GB RAM-u i nawet 128 GB pamięci na dane. Metalowa obudowa okrywa 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1920x1200 pikseli oraz podwójny zestaw anten WiFi MIMO.

Lenovo-Miix-320 class="wp-image-547277"
Lenovo Miix 320

Do wyboru dostajemy też model z podwójnymi antenami LTE.

Lenovo Miix 320 ma też wytrzymać na jednym ładowaniu około 10 godzin. Urządzenie wyposażono też w złącza USB typu C.

Na pierwszy rzut oka nowy Lenovo Miix 320 nie wyróżnia się na tle poprzednich urządzeń serii. Producent przewidział jednak coś specjalnego.

Niebawem na rynku pojawi się wersja Lenovo Miix 320 wyposażona w programowalną, elektroniczną kartę Connect E-SIM. Wyjeżdżając za granicę (czy nawet w obrębie jednego kraju) nie będziemy już musieli zmieniać kart SIM, lecz do jednej karty SIM możemy przypisać usługi dowolnego operatora.

Ta funkcja zostanie wprowadzona w wybranych modelach Miix 320, a później w tym roku trafi także do nowych urządzeń z serii Yoga.

REKLAMA

Na razie jednak w kwietniu do sklepów trafi Miix 320 pozbawiony tego udogodnienia.

Cena wersji bez modemu LTE wynosić ma 269 Euro, zaś z LTE - 400 Euro. W czerwcu do sklepów trafić ma także model pracujący pod kontrolą systemu Windows 10 Pro, obsługujący aktywny rysik, z pakietem Office 365 na rok w zestawie. Cena tego wariantu nie jest jednak znana.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA