REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Marzy ci się elektryczna deskorolka? Dobre wieści: Kawasaki wkracza na polski rynek

Na polski rynek trafiła seria napędzanych energią elektryczną i sterowanych balansem ciała deskorolek Kawasaki Balance Scooter. Gotowi na nieco wspomaganego prądem ruchu?

14.02.2017
21:23
Kawasaki Balance Scooter
REKLAMA
REKLAMA

Do grona producentów elektrycznych deskorolek dołączyła firma Kawasaki. Co więcej, jej sprzęt zapowiada się bardzo fajnie. Żyroskopy, zespoły czujników i wydajne procesory zapewnić mają samoczynną stabilizację deskorolek, a więc, innymi słowy, ułatwić sterowanie nimi.

Jeździki napędzane są przez dwa silniki elektryczne, a ich zasięg w zależności od warunków jazdy wynosi 20 km. Moc silników oraz systemy utrzymujące równowagę pozwalają także na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia do 30°. Do tego jeździki spełniają wymagania normy IP54 (czyli nie pozwalają na wnikanie pyłu oraz kropel wody).

Kawasaki Balance Scooter, czyli zabawka dla dziecka i dorosłych.

Deskorolki Kawasaki na polskim rynku oferuje firma 4cv Mobile, która jest ich wyłącznym dystrybutorem. I ma ich trzy odmiany, do wyboru. Wszystkie z linii Balace Scooter.

Pierwsza z nich, Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5A wyposażona jest w koła o średnicy 6,5 cala. Łączna moc silników elektrycznych to 500W (2 x 250W), prędkość maksymalna wynosi 15 km/h, a dopuszczalne obciążenie urządzenia to 100 kg. Deskorolka KX-PRO6.5A dostępna jest w cenie 1499 zł.

Większa wersja Kawasaki Balance Scooter KX-PRO8.0A porusza się na kołach o średnicy 8 cali. Urządzenie wyróżnia się również mocniejszym napędem. Silniki o mocy 700W (2 x 350W) mogą rozpędzić je do 20 km/h. Natomiast maksymalny ciężar jaki może unieść ten model wynosi 120 kg. Sprzęt wyposażony jest również we wskaźnik naładowania baterii. Deskorolka KX-PRO8.0A kosztuje 1699 zł.

REKLAMA

Największy, topowy model Kawaski KX-PRO10.0A ma pompowane koła o średnicy 10 cali. Napędzany jest również silnikiem o mocy 700W (2 x 350W) oferującym taką samą prędkość maksymalną, ale najwyższe dopuszczalne obciążenie dla tej wersji to aż 130 kg. Poziom energii w urządzeniu można w każdej chwili sprawdzić na ledowym wyświetlaczu. Deskorolka KX-PRO10.0A oferowana jest w cenie 1899 zł.

Ofertę deskorolek elektrycznych uzupełniają markowe ochraniacze i akcesoria Kawasaki: kaski, nakolanniki, torby i pokrowce.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA