Sprzęt  / News

Marzy ci się elektryczna deskorolka? Dobre wieści: Kawasaki wkracza na polski rynek

Na polski rynek trafiła seria napędzanych energią elektryczną i sterowanych balansem ciała deskorolek Kawasaki Balance Scooter. Gotowi na nieco wspomaganego prądem ruchu?

Do grona producentów elektrycznych deskorolek dołączyła firma Kawasaki. Co więcej, jej sprzęt zapowiada się bardzo fajnie. Żyroskopy, zespoły czujników i wydajne procesory zapewnić mają samoczynną stabilizację deskorolek, a więc, innymi słowy, ułatwić sterowanie nimi.

Jeździki napędzane są przez dwa silniki elektryczne, a ich zasięg w zależności od warunków jazdy wynosi 20 km. Moc silników oraz systemy utrzymujące równowagę pozwalają także na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia do 30°. Do tego jeździki spełniają wymagania normy IP54 (czyli nie pozwalają na wnikanie pyłu oraz kropel wody).

Kawasaki Balance Scooter, czyli zabawka dla dziecka i dorosłych.

Deskorolki Kawasaki na polskim rynku oferuje firma 4cv Mobile, która jest ich wyłącznym dystrybutorem. I ma ich trzy odmiany, do wyboru. Wszystkie z linii Balace Scooter.

Pierwsza z nich, Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5A wyposażona jest w koła o średnicy 6,5 cala. Łączna moc silników elektrycznych to 500W (2 x 250W), prędkość maksymalna wynosi 15 km/h, a dopuszczalne obciążenie urządzenia to 100 kg. Deskorolka KX-PRO6.5A dostępna jest w cenie 1499 zł.

Większa wersja Kawasaki Balance Scooter KX-PRO8.0A porusza się na kołach o średnicy 8 cali. Urządzenie wyróżnia się również mocniejszym napędem. Silniki o mocy 700W (2 x 350W) mogą rozpędzić je do 20 km/h. Natomiast maksymalny ciężar jaki może unieść ten model wynosi 120 kg. Sprzęt wyposażony jest również we wskaźnik naładowania baterii. Deskorolka KX-PRO8.0A kosztuje 1699 zł.

Największy, topowy model Kawaski KX-PRO10.0A ma pompowane koła o średnicy 10 cali. Napędzany jest również silnikiem o mocy 700W (2 x 350W) oferującym taką samą prędkość maksymalną, ale najwyższe dopuszczalne obciążenie dla tej wersji to aż 130 kg. Poziom energii w urządzeniu można w każdej chwili sprawdzić na ledowym wyświetlaczu. Deskorolka KX-PRO10.0A oferowana jest w cenie 1899 zł.

Ofertę deskorolek elektrycznych uzupełniają markowe ochraniacze i akcesoria Kawasaki: kaski, nakolanniki, torby i pokrowce.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst