1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Pierwsza część imprezy IEM 2017 już w ten weekend! Mamy dla was wejściówki [wyniki]

Lokowanie produktu

Najważniejsze, najbardziej prestiżowe finały esportowych rozgrywek w Europie znowu odbywają się w Katowicach. Już w ten weekend rusza IEM 2017, a redakcja Spider’s Web ma dla was z tej okazji wejściówki.

21.02.2017
20:47
Konkurs - mamy dla was bilety na IEM 2017!

O wartości biletów na finały IEM nie trzeba przekonywać żadnego gracza. Za ich pomocą można wejść do katowickiego Spodka bez gigantycznej kolejki, w której rok temu stało się podczas kluczowych momentów po kilka godzin. Wejściówki zawsze sprzedają się na pniu, a ich ceny na portalach aukcyjnych osiągają astronomiczne wartości.

Jeżeli wciąż nie udało się wam kupić biletu na IEM 2017, jeszcze nic straconego. Tak się składa, że mamy dla was cztery wejściówki na pierwszy weekend finałów IEM 2017. Bilet obejmuje rozgrywki League of Legends, a także zwiedzanie stoisk zlokalizowanych w Spodku oraz nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

IEM 2017 kalendarz class="wp-image-531465"

Aby dostać jedną z czterech wejściówek na pierwszy weekend IEM 2017, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Jak co roku, redakcja Spider’s Web chciałaby wiedzieć, jaka inna gra powinna pojawić się w trakcie następnych finałów IEM. Powiedzcie nam jaką grę obejrzelibyście najchętniej, oraz dlaczego właśnie ją. Swoje odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach pod tym tekstem. Redakcja Spider’s Web dokona arbitralnego wyboru najciekawszych wpisów.

Pamiętajcie, aby w formularzu komentarza podawać poprawne adresy waszych skrzynek mailowych. To właśnie za ich pomocą będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Sam konkurs trwa do czwartku 23 lutego, do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w piątek, 24 lutego. W ten sam dzień bilety trafią na skrzynki mailowe szczęśliwców.

Pozostaje mi życzyć wam powodzenia. Widzimy się w Spodku!

ZWYCIĘZCY TO: Krzysztof SzewczykMaks BasiuraAP  oraz Lukas, Gratulujemy! 

Lokowanie produktu
Najnowsze