REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Kapitalna promocja. Ace Combat, Pac-Man i Enslaved: Odyssey to the West za 4 zł

Wystartowało nowe Humble Bundle! Korzystając ze świetnej promocji, możemy nabyć Ace Combat Assault Horizon oraz Enslaved: Odyssey to the West za śmiesznego dolara.

01.02.2017
12:30
Ace Combat, Pac-Man i Enslaved: Odyssey to the West za… 4 złote!
REKLAMA
REKLAMA

To już druga akcja „zapłać co łaska” organizowana przez platformę Humble Bundle oraz wydawcę gier Bandai Namco Entertainment. Na partnerstwie obu podmiotów korzystają zarówno gracze, jak i fundacje charytatywne pomagające dzieciom na całym świecie.

Tym razem w Humble Bundle pojawiły się naprawdę atrakcyjne gry.

Płacąc przynajmniej minimalną stawkę jednego dolara, zyskujemy dostęp do trzech gier - Pac-Mana 256 (wersja Steam kompatybilna z systemami Windows, MacOS oraz Linux), Ace Combat Assault Horizon (Steam Windows) oraz Enslaved: Odyssey to the West (Steam Windows).

System działa bajecznie prosto. Najpierw dokonujemy wpłaty w dowolnej, rozpoczynającej się od dolara wysokości. Systemy, za pomocą których możemy dokonać transakcji to PayPal, obciążenie karty oraz płatności Amazon. Następnie otrzymujemy dostęp do licencji gier, które musimy powiązać ze swoim kontem Steam (wystarczą dwa kliki myszką). Całość jest bajecznie prosta i trwa zaledwie chwilę.

Humble Bundle Ace Combat Enslaved class="wp-image-542313"

Oczywiście warto zapłacić więcej. Wtedy zyskujemy dostęp do kolejnych gier od Bandai Namco.

Wpłacając około 9 dol. do Pac-Mana, Ace Combat oraz Enslaved dołącza gra akcji Warhammer 40,000: Eternal Crusade, efektowna bijatyka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst oraz gra wyścigowa Project CARS. W ramach pakietu zostanie dodana również czwarta pozycja, będąca póki co sekretem.

Przekraczając granicę 15 dol., do wszystkich powyższych tytułów Bandai Namco dokłada jeszcze jRPG Tales of Zestiria oraz wszystkie 12 DLC do gry Project CARS. Z kolei płacąc 35 dol. jednocześnie składamy opłacone zamówienie przedpremierowe na Little Nightmares - nadchodzącą hybrydę gry logicznej, platformówki oraz delikatnego horroru:

Warto? Zdecydowanie warto!

REKLAMA

Enslaved: Odyssey to the West to jedna z najlepszych gier z grupy tych niedocenionych. Produkcja jest naprawdę udana i boli, że nie odniosła komercyjnego sukcesu, na który zasługuje. Ciekaw jestem również komputerowego Ace Combat. To może być niezła przystawka przed nadchodzącym Ace Combat 7, które mam zamiar ograć na goglach PS VR.

Pamiętajmy przy tym, że poszerzając swoją bibliotekę Steam przykładamy się do poprawy bytu dzieci na całym świecie. Wspieramy dostęp do szkół i placówek oświaty w krajach trzecich, a także ulepszamy wyposażenie świetlic w dziecięcych szpitalach. Przyjemne z pożytecznym. Aż głupio nie dać tych czterech złotych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA