REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Coraz więcej Amazonu w Polsce. A nawet w Sosnowcu!

Szukasz pracy? To dobrze, bo Amazon szuka pracowników do wielu specjalistycznych działów. Ma to związek z planowanym otwarciem centrum logistycznego firmy, które mieścić się będzie, a jakże, w Sosnowcu.

20.02.2017
15:39
Amazon w Polsce otwiera nowe centrum logistyczne
REKLAMA
REKLAMA

Amazon właśnie potwierdził, że już w czwartym kwartale 2017 r. otworzy nowe centrum logistyki e-commerce w Sosnowcu. Jego zadaniem będzie wspieranie realizacji usług w zakresie dostaw i logistyki na rzecz rosnącej liczby niezależnych małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż na Amazon korzystając z usługi Sprzedawaj na Amazon i Fulfillment by Amazon. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Panattoni Europe.

To dobre wieści nie tylko dla e-handlu w Polsce, ale również dla młodych i ambitnych, którzy szukają pracy. Trwa rekrutacja pracowników na stanowiska w dziale kadr, IT, finansach, inżynierii i obszarze działań operacyjnych.

Amazon w Polsce to szansa dla młodych.

Amazon zapewnił nas, że wszyscy pracownicy centrum w Sosnowcu otrzymają atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, m.in. bezpłatny transport, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie. Amazon prowadzi także program „Postaw na swój rozwój”, w ramach którego przez okres czterech lat pokrywa koszty szkoleń dla pracowników niższego szczebla z co najmniej rocznym stażem do kwoty 26 tys. zł.

REKLAMA

Pracownicy nowego centrum będą odbierać, pakować i wysyłać do klientów obuwie i odzież. Amazon prowadzi obecnie trzy centra logistyki e-commerce w Polsce, dwa we Wrocławiu i jedno w Poznaniu. W październiku 2016 r. spółka ogłosiła otwarcie czwartego centrum na terenie Polski w Kołbaskowie k. Szczecina. Firma prowadzi także Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku i biuro Amazon Web Services w Warszawie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA