REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Przesyłki z Allegro nie wyślesz już poleconym InPost. Zastąpi go coś lepszego

Już pod koniec miesiąca, bo 22 lutego, zyskamy na Allegro nową formę dostawy. Będzie to Allegro MiniPaczka InPost, która zastąpi dotychczasową Allegro Polecony InPost.

07.02.2017
14:27
Allegro MiniPaczka InPost, czyli nowa, lepsza forma dostawy
REKLAMA
REKLAMA

Mamy złą wiadomość i dobrą wiadomość. Zła jest taka, że z Allegro znika forma dostawy Polecony InPost. Dobra, jak już wiecie ze wstępu, to wprowadzenie nowej formy o nazwie Allegro MiniPaczka InPost. No dobra, ale czy to nie jest po prostu zmiana nazwy na jakąś bardziej fikuśną? Na szczęście, niezupełnie.

Allegro MiniPaczka InPost pozostaje „ekonomiczną” formą, czyli przeznaczoną dla mniejszych i tańszych przesyłek, które nie są dla nas absolutnie priorytetowe. Zmieniła się jednak dopuszczalna waga przesyłki: z jednego do dwóch kilogramów.

Ale to nie koniec nowości w Allegro MiniPaczka InPost.

Zwiększone też zostaną wymiary przesyłki. Allegro MiniPaczkę InPost można też nadać za pośrednictwem Paczkomatu, a foliopak i ubezpieczenie do tysiąca złotych jest zawarte w cenie. W cenie przesyłki pozostanie też darmowy zwrot.

Allegro MiniPaczka InPost – ile to kosztuje?

REKLAMA

Opłata za tę formę dostawy wynosić będzie 5,85 zł netto. Allegro MiniPaczka InPost będzie dostarczana szybciej niż Allegro Polecony InPost. 95% przesyłek ma docierać do adresatów w ciągu maksymalnie 3 dni po nadaniu.

Usługa będzie wprowadzana stopniowo, tzn. od 7 lutego sprzedający będą mogli przygotowywać się do planowanych zmian, poprzez możliwość edycji ceny Allegro Poleconego Inpost na swoich ofertach. Od 22 lutego Użytkownicy serwisu zobaczą nową nazwę usługi Allegro MiniPaczka Inpost, która pojawi się w miejscu Allegro Poleconego Inpost.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA