1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Operatorzy

Tak według T-Mobile wygląda prosta oferta na kartę

T-Mobile upraszcza swoją ofertę prepaid i chce zachęcić na nowy rok klientów innych sieci, by zmienili swojego operatora. Nowe warunki T-Mobile na kartę to dwa nowe pakiety rozliczane w cyklu miesięcznym albo dziennym.

T-Mobile na kartę 2017
178 interakcji
dołącz do dyskusji

Od początku roku klienci zainteresowani ofertą przedpłaconą na usługi telekomunikacyjne mogą zdecydować się na nowy plan T-Mobile na kartę. Operator obiecuje, że teraz będzie ona prosta i przejrzysta, bez kruczków i gwiazdek w regulaminie, ukrywających obostrzenia.

T-Mobile na kartę - co dokładnie oferuje operator?

Nowa oferta prepaid to usługa typu no-limits. W cenie 25 zł klienci mogą otrzymać od telekomu nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz bezpłatne wiadomości SMS do wszystkich sieci. Zabrakło tutaj wyszczególnienia MMS-ów, ale na szczęście w dobie komunikatorów internetowych mało kto z nich korzysta.

W ramach nowej oferty Bez limitu za 25 zł miesięcznie klienci otrzymają też 10 GB pakietu internetowego, co dla wielu osób będzie aż nadto wystarczające. Nowy pakiet w T-Mobile na kartę będzie się odnawiał automatycznie. Wedle obietnic operatora, aby korzystać z usług miesiąc w miesiąc, wystarczy raz na 30 dni doładować konto kwotą 25 zł.

T-Mobile na kartę 2017

Sieć przygotowała też dodatkowe pakiety.

10 GB internetu w ofercie za 25 zł na miesiąc to sporo, ale nie dla każdego będzie to wystarczające. Na szczęście będzie można dokupić dodatkowe pakiety danych. T-Mobile na kartę oferuje trzy takie pakiety:

  • 1 GB za 5 zł;
  • 3 GB za 9 zł;
  • 5 GB za 12 zł.

Nie zabrakło też bonusu dla osób przenoszących numer. W nowym T-Mobile na kartę z oferty będzie można korzystać przez 30 dni za darmo, po jednorazowym doładowaniu za 25 zł.

T-Mobile na kartę 2017

Inny wariant T-Mobile na kartę: Bez limitu za 1 zł dziennie

Dla osób, które korzystają z telefonu sporadycznie, przygotowano inną ofertę. W jej ramach za 1 zł dziennie można uzyskać nielimitowane rozmowy (numery komórkowe i numery stacjonarne), bezpłatne wiadomości SMS i paczkę internetu: 300 MB. Opłata pobierana jest tylko wtedy, gdy użytkownik wykorzysta jakąkolwiek z usług: rozmowy, SMS-y lub internet.

Jeśli użytkownik danego dnia nie korzysta z telefonu, to nie płaci za niego. Ważność takiego konta od momentu pobrania opłaty lub doładowania to 365 dni. Co ciekawe, operator nie pobierze opłaty, gdy zostanie zużyte poniżej 5 MB transferu, więc nie trzeba się bać omyłkowego włączenie transmisji danych.

W ramach oferty Bez limitu za 1 zł dziennie dostępne będą też dodatkowe paczki internetu ważne do końca dnia: 300 MB za 0,5 zł i 1 GB za 1 zł.

T-Mobile na kartę: aktywacja pakietów Bez limitu za 25 zł miesięcznie i Bez limitu za 1 zł dziennie.

Startery T-Mobile na kartę sprzedawane od nowego roku mają automatycznie aktywowany pakiet Bez limitu za 1 zł dziennie. Klienci zostaną poinformowani SMS-em o możliwości zmiany na wspomniany wcześniej pakiet no-limits z paczką internetu o wielkości 10 GB kosztujący 25 zł.

Aktywacja tego pakietu odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści START na numer 469. Można wykorzystać też wpisując kod USSD na ekranie wybierania numeru: 140265#. Pakiet Bez limitu za 1 zł dziennie aktywuje się SMS-em o treści START na numer 466 lub kodem USSD 140296#.

Twarzą nowej kampanii, która będzie reklamować nową ofertę T-Mobile na kartę, został Bogusław Linda.