1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Promocja w Origin! Od darmowej gry Mass Effect 2 dzielą cię dwa kliknięcia

Organizowana przez Origin akcja Specjalny Prezent doczekała się kolejnej odsłony. Tym razem Electronic Arts zrobiło graczom naprawdę dobry prezent i udostępniło Mass Effect 2 za darmo!

Mass Effect 2 za darmo jest dostępny w Origin!

Czy komukolwiek muszę przedstawiać ten tytuł? Jest to druga część świetnej serii, którą każdy szanujący się gracz powinien znać. Nie grałeś w pierwszą część? To nie problem, możesz ją kupić na licznych wyprzedażach za śmieszne pieniądze i dopiero potem zabrać się za kolejną część gry. Nie chcesz wydać nawet małej kwoty na prequel? Zaręczam, że nie będziesz miał problemów z odnalezieniem się w Mass Effect 2, nawet jeżeli nie przeszedłeś pierwszej części gry.

Mass Effect 2 zostało stworzone przez twórców gier takich jak Dragon Age’a, Baldur’s Gate’a, Knights of the Old Republic oraz Jade Empire. Tytuł ten pozwala na przeniesienie się do roku 2185 i eksplorowanie galaktyki zamieszkałej przez wiele inteligentnych ras. Mimo że jest to RPG, nie zabrakło tu wielu spektakularnych i widowiskowych walk. Zarówno fan logicznego myślenia, jak też walki znajdzie tu coś dla siebie zaręczam. A zresztą, nawet jakby gra okazała się gorsza niż się spodziewacie, i tak będzie warta swojej ceny. Ludzie, przecież wciskają to wam za darmo!

Mass Effect 2 zupełnie za darmo
Stara cena: 29,99 zł. Teraz Mass Effect 2 zupełnie za darmo.

Najłatwiej zakupić tę grę z poziomu programu Origin. Nie macie do niego dostępu? Spokojnie, wystarczy wejść pod ten adres, kliknąć przycisk “Pobierz teraz”, zalogować się do swojego konta Origin, a następnie w dowolnym momencie pobrać ten tytuł na komputerze z zainstalowaną aplikacją Origin. Lepiej nie zwlekać, bo nie wiadomo, do kiedy EA będzie udostępniać Mass Effect 2 za darmo. Gorąco polecam!