1. SPIDER'S WEB
  2. Social media
  3. Tech

Tak, Facebook nie działa. A razem z nim Instagram i Messenger

Wpływ portalu Facebook na wybory w USA i wygraną Trumpa
136 interakcji
dołącz do dyskusji

Facebook nie działa? Spokojnie, to nie wina komputera lub telefonu, tylko większa awaria. Sieć społecznościowa przestała działać wielu użytkownikom na terenie Polski.

Największy serwis społecznościowy świata przestał działać właśnie u wielu Polaków. We wszystkich kanałach social media - oprócz Facebooka, rzecz jasna - docierają do nas głosy rozpaczy wielu użytkowników, którzy nagle nie wiedzą co mają robić w pracy.

awaria Facebook nie działa

W serwisie Down Detector można zobaczyć mapę Polski z zaznaczonymi ośrodkami, w których użytkownicy odcięci od pępowiny Facebooka nie wiedzą co ze sobą zrobić. Największe problemy można zaobserwować w centralnej i południowej Polsce. Wybrzeże oparło się tej apokalipsie.

Razem z Facebookiem nie działa też Instagram i komunikator Messenger.

Facebook nie działa również u naszych północno-wschodnich sąsiadów, ale na tym kończą się wskazania w serwisie Down Detector. Mieszkańcy niemal wszystkich pozostałych europejskich krajów mogą korzystać z dobrodziejstw portalu Zuckerberga bez ograniczeń.

awaria Facebook nie działa

Jedynym miejscem na mapie, z którego jeszcze dobiegają nas zgłoszenia o tym, że Facebook nie działa jest... środkowa Anglia i Londyn, czyli miejsce do którego wyemigrowało mnóstwo Polaków. Przypadek? Tak sądzę, ale tak się ciekawie złożyło.