REKLAMA

Sony pozamiatało i nie wzięło jeńców. The Last of Us 2 już oficjalnie

PlayStation Experience 2016 okazało się kapitalną konferencją, z masą niespodzianek. Nim zbiorczo pokażemy Wam wszystkie zaprezentowane tytuły, musimy ogłosić coś wyjątkowego - The Last of Us 2 zostało oficjalnie zapowiedziane. No i pozamiatane.

03.12.2016 19.43
The Last of Us 2 oficjalnie.
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze The Last of Us to najlepsza gra na PlayStation 3, na niemal każdej płaszczyźnie. Grafika, narracja, rozgrywka, poziom trudności - wszystko to złożyło się na wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju opowieść, która wyniosła studio Naughty Dog na samym szczyt samych szczytów list deweloperów.

Naughty Dog było ostatnio niezwykle zajęte tworzeniem Uncharted 4 - jak dla mnie najlepszej gry akcji na wyłączność dla PlayStation 4. Od czasu premiery tego tytułu twórcy aktywnie wspierają jego tryby sieciowe. Gdyby tego było mało, producenci obiecali fabularny dodatek, który również został zaprezentowany podczas PlayStation Experience 2016.

Można było sądzić, że z taką masą pracy Naughty Dog nawet nie myśli jeszcze o The Last of Us 2.

A tutaj proszę - tytuł jest już na wczesnym etapie produkcji i właśnie dostał pierwszy oficjalny zwiastun. Oczywiście nie uświadczymy na nim ani grama aktualnej rozgrywki, ale nie to jest najważniejsze.

The Last of Us Part 2 class="wp-image-532147"
REKLAMA

Najważniejsze jest samo potwierdzenie. The Last of Us 2, czy też raczej The Last of Us: Part 2 naprawdę nadchodzi! Dla wielu graczy, w tym mnie, pierwsza odsłona serii była jednym z najciekawszych doświadczeń w całej historii gier wideo. Tym bardziej nie posiadam się z radości.

Oczywiście miną jeszcze lata (dwa? trzy?) nim The Last of Us 2 ujrzy światło dzienne. Cieszyć można się jednak już teraz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA