REKLAMA

Lada moment premiera The Last Guardian! Rozdajemy edycje kolekcjonerskie z niesamowitą zawartością

Razem z PlayStation Polska chcemy uczcić premierę The Last Guardian. W końcu nie codziennie debiutuje gra, na którą czekało się aż 9 długich lat! W związku z tym przygotowaliśmy świetne nagrody.

05.12.2016 20.28
Konkurs The Last Guardian - wygraj edycję kolekcjonerską!
REKLAMA
REKLAMA

The Last Guardian został oficjalnie zapowiedziany w 2009 roku. Niestety, artystyczna wizja głównego producenta została ograniczona mocą ówczesnych konsol. Dopiero PlayStation 4 sprawiło, że po wielu perturbacjach gra nareszcie mogła trafić na sklepowe półki. To dzieje się naprawdę. The Last Guardian w końcu debiutuje.

Z okazji premiery The Last Guardian razem z PlayStation Polska chcemy dać wam wyjątkowe edycje kolekcjonerskie.

Te robią gigantyczne wrażenie. Głównie za sprawą niesamowitej figurki wielkiego Trico, którego spotkacie w trakcie gry. O oryginalnej, niesamowicie szczegółowej istocie przeczytacie więcej w jednym z naszych kolejnych tekstów.

Na pełną zawartość The Last Guardian w edycji kolekcjonerskiej składa się:

  • gra na płycie blu-ray
  • specjalna figurka Trico
  • steelbook
  • album
  • zestaw naklejek
  • cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • kolekcjonerskie pudełko

Dzięki uprzejmości PlayStation Polska, mamy dla was aż trzy edycje kolekcjonerskie The Last Guardian do rozdania. Co zrobić, aby je zyskać? To bardzo, bardzo proste.

Chcemy, abyś zaprojektował własnego, oryginalnego Trico z The Last Guardian.

Liczymy, że pokażecie nam własny, autorski projekt niesamowitego stworzenia, które mogłyby znaleźć się w długo oczekiwanej grze wideo, towarzysząc głównemu bohaterowi. Popuśćcie wodze fantazji!

Forma pracy jest dowolna, chociaż nie ukrywamy, że najbardziej łaskawym okiem będziemy patrzeć na rysunki, projekty graficzne oraz zdjęcia. Możecie nawet przebrać wasze domowe zwierzęta, ale tutaj mamy bardzo ważny warunek - zwierzę nie może w żaden sposób czuć dyskomfortu ani cierpieć z powodu konkursu. Kreacje muszą być nieinwazyjne i nie stanowić niedogodności dla żywych istot. To dla nas bardzo ważne.

the-last-guardian-edycja-kolekcjonerska class="wp-image-532498"

Gotowe prace publikujcie w komentarzach pod tym wpisem konkursowym. Dodając projekt własnego Trico, nie zapominajcie o podaniu poprawnego adresu email w formularzu. To właśnie za pomocą skrzynki mailowej będziemy kontaktować się ze zwycięzcami.

Prace można składać do piątku, 9 grudnia 2016 roku, do godziny 23:59 Zwycięskie prace konkursowe zostaną wyłonione na mocy arbitralnej decyzji podjętej przez połączone jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele PlayStation Polska oraz redakcji Spider’s Web. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sobotę, 10 grudnia 2016 roku. Będziemy zwracali uwagę na pomysł, wykonanie, włożoną pracę, kreatywność oraz formę prezentacji.

Zupełnie szczerze - już nie mogę doczekać się waszych prac! Na łamach Spider's Web organizowałem wiele konkursów i zawsze, absolutnie zawsze byłem pozytywnie zaskakiwany waszymi umiejętnościami, waszymi pomysłami i waszą kreatywnością. Jestem przekonany, że tym razem będzie podobnie.

The Last Guardian to tytuł wyjątkowy, oryginalny i świetnie zbalansowany, ale „na jeden raz”. Do kupienia, przejścia i szybkiego sprzedania.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA