REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Już jest! Już działa! Super Mario Run do pobrania w polskim App Store

Gdy piszę tę wiadomość, hydraulik Mario właśnie pobiera się do pamięci mojego iPhone’a. Super Mario Run oficjalnie zadebiutowało w polskim iTunes App Store, na kilkanaście minut przed 19:00 naszego czasu.

15.12.2016
19:17
Super Mario Run
REKLAMA
REKLAMA

Nie będzie przesadą, jeżeli napiszę, że Super Mario Run to najbardziej oczekiwana gra mobilna 2016 roku. Nie ze względu na jakość wykonania czy poziom grywalności, bo o tym wciąż nic nie wiemy. Chyba jednak nigdy wcześniej żadna gra nie dostała aż takiej promocji od Apple, co właśnie ten tytuł. Nawet seria Infinity Blade nie mogła liczyć na podobną ekspozycję w App Store!

Super Mario Run to gra od samego Shigeru Miyamoto - legendarnego producenta takich serii jak Donkey Kong, Zelda czy właśnie Mario.

Posiadając aplikację na czasową wyłączność, Apple doskonale wiedziało, jak wielką perłę będzie miało w swoim zbiorze. Stąd permanentna, bezustanna promocja tego tytułu na platformie cyfrowej dystrybucji, trwająca długie pół roku. Na całe szczęście okres oczekiwania nareszcie się skończył.

super-mario-run-2 class="wp-image-534684"

Super Mario Run może już pobrać każdy z nas, nie ponosząc żadnych kosztów. Nie oznacza to jednak, że aplikacja jest darmowa. Bezpłatnie zyskujemy dostęp jedynie do małej „części demonstracyjnej” programu. Wykupienie pełnej wersji Super Mario Run to spory wydatek w wysokości 10 dol.

Nie wątpię, że znajdą się miliony graczy skłonnych zapłacić. Sam do nich należę. To jedna z tych gier, które stały się hitami jeszcze przed premierą. Długie oczekiwanie, gigantyczna promocja w mediach, niesamowita marka i wspaniały główny producent - ten tytuł jest skazany na sukces. Przynajmniej w początkowej fazie istnienia.

REKLAMA

Recenzja pełnej wersji niebawem na Spider's Web!

[supermariorun]

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA