REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Został już tylko tydzień, by kupić gry Square Enix na Androida w świetnej promocji

Aplikacje i gry na Androida przyzwyczaiły nas do niskich cen - lub wręcz do całkowitej darmowości. Darmowości, dodajmy, okupionej często zakupami w aplikacji lub przerywaniem pracy lub rozrywki reklamami.

29.12.2016
8:47
Świetna promocja na gry Square Enix na Androida
REKLAMA
REKLAMA

Inaczej jest z grami wydawanymi w sklepie Play przez Square Enix. Firma ta, zdając sobie sprawę z mocy swoich marek, narzuca wysokie ceny swoich gier w wersjach mobilnych. Zazwyczaj kosztują one podobne kwoty co ich wersje na platformę Steam (PC).

Dla przykładu, nowsze gry z serii Final Fantasy w sklepie Google Play potrafią kosztować 40-60 zł.

Dlatego właśnie promocja, która trwa przez cały okres świąteczny aż do czwartego stycznia, może być interesująca dla fanów klasycznych RPG, którzy czekali na możliwość tańszego zakupu.

Przecena obejmuje kilkanaście gier, w tym:

  • Final Fantasy - pierwsza część legendarnej serii przeniesiona na platformę mobilną kosztuje teraz 17,99 zł. W tej samej cenie kupimy również Final Fantasy II.
  • Final Fantasy III z kolei kosztować nas będzie już 30,99 zł.
  • Kolejne części czyli IV, IV: The After Years, V oraz VI wszystkie zostały przecenione na kwotę 39,99 zł.
  • Legendarna "siódemka" czyli Final Fantasy VII kosztuje teraz 49,99 zł, a Final Fantasy IX 89,99 (obniżka o 20%)
  • Za gry spoza głównej serii Final Fantasy, czyli Final Fantasy Tactics oraz Final Fantasy Dimensions zapłacimy 36,99 zł.
  • Pozostałe gry to również nie lada gratka dla miłośników japońskich RPG. Klasyczny Chrono Trigger kosztuje teraz zaledwie 26,99 zł, Adventures Of Mana 36,99 zł, a Secret Of Mana - 17,99 zł.
REKLAMA

To wciąż dość wysokie kwoty jak na gry mobilne, jednak przecena wynosiła od 20% do 50%. Należy pamiętać że większość z tych gier oferuje dziesiątki, a często setki godzin rozgrywki i stanowią one prawdziwe kamienie milowe elektronicznej rozrywki.

Wszystkie gry wydane przez Square Enix na platformę Android, w tym również te przecenione, znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA