REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Legenda powraca. Możesz już zagrać w RollerCoaster Tycoon na tablecie z iOS lub Androidem

Co tam Mario, co tam jakieś Pokemony. To jest najważniejsza gra mobilna tego roku. I nie zmieni tego nawet fakt, że jej pierwowzór trafił na rynek... prawie dwie dekady temu.

23.12.2016
11:48
RollerCoaster Tycoon w wersji mobilnej już dostępny
REKLAMA
REKLAMA

RollerCoaster Tycoon - jeśli ktoś kojarzy tę nazwę, nie trzeba mu tłumaczyć o co chodzi. Jeśli natomiast nie - ma właśnie wspaniałą okazję, żeby nadrobić braki. Świetna gra, nad którą sam (i pewnie nie tylko ja) zarywałem i wciąż zarywam noce, właśnie doczekała się swojej wersji dla sprzętów z Androidem i iOS. Hurra!

RollerCoaster Tycoon + RollerCoaster Tycoon 2

Mobilny RollerCoaster Tycoon nie jest do końca przeniesieniem 1:1 klasycznej gry na mniejsze ekrany. Na szczęście nie zdecydowano się tutaj na wymyślanie wszystkiego od nowa i żerowanie na nazwie - po prostu połączono mechanizmy i możliwości pierwszej i drugiej części gry w jednym programie.

RollerCoaster Tycoon Classic wygląda więc - i chwała producentom - dokładnie tak, jak wyglądał oryginał. Nie będę ukrywał, że nam sam widok zrzutów ekranu z tej gry portfel aż sam otwiera się w mojej kieszeni i prawdopodobnie już wiem, co będę robił przez większą część świąt.

rollercoaster-tycoon-2 class="wp-image-535849"

Niestety RollerCoaster Tycoon Classic nie należy do najtańszych tytułów. Wersja mobilna klasycznej gry kosztuje około 30 zł i oprócz tego oferuje trzy płatne pakiety dodatków - Wacku Worlds (17 nowych scenariuszy), Time Twisting (14 nowych scenariuszy) oraz Toolkit, pozwalający tworzyć nowe scenariusze i nowe modele kolejek, które potem będziemy mogli wykorzystać w grze.

Producent jednak wyraźnie zaznacza, że to jedyne płatne dodatki do gry. Żadnych innych dodatkowych opłat - poza tą wstępną - nie przewidziano.

REKLAMA

Nie pozostaje więc nic innego niż życzyć wam miłej zabawy i zabierać się za instalację RollerCoaster Tycoon Classic. W końcu te 95 misji same się nie przejdą...

RTC znajdziesz w Google Play albo w Apple App Store.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA