REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

To już teraz! Rusza Playstation Experience 2016 - zobacz transmisję na żywo

PlayStation Experience 2016 to kolejna odsłona imprezy organizowanej przez Sony. Jak rok wcześniej, możemy spodziewać się zapowiedzi nowych gier, inicjatyw oraz atrakcji dla posiadaczy konsol z rodziny PlayStation.

03.12.2016
18:36
PlayStation Experience 2016 live - oglądaj i komentuj na żywo
REKLAMA
REKLAMA

Co ciekawego czeka nas w tym roku? Sony reklamuje imprezę pokazami gier, które nadejdą w 2017 roku, a nawet później. Czyli nie zabraknie powalającego wizualnie Horizon: Zero Dawn, opartego na walce z hordą zombie Days Gone, a przy odrobinie szczęścia również Death Stranding od Hideo Kojimy.

Plotki mówią również o oficjalnej zapowiedzi The Last of Us 2.

To by było coś niesamowitego! Pozostaję jednak sceptyczny. Utalentowany zespół z Naughty Dog jest świeżo po wydaniu kapitalnego Uncharted 4. Studio cały czas rozwija tryby sieciowe tego tytułu, a w przygotowaniu jest przecież dodatek fabularny.

Jeżeli Naughty Dog pokaże coś na PlayStation Experience 2016, prędzej będzie to właśnie DLC dla jednego gracza do Uncharted 4, niż zapowiedź The Last of Us 2. Chociaż nie ukrywam - pomarzyć zawsze można. TLoU to najlepsza gra na wyłączność dla PlayStation 3. Kontynuacja tego dzieła, przygotowana z myślą o PlayStation 4, byłaby czymś wielce pożądanym.

the-last-of-us-2 class="wp-image-532134"
REKLAMA

PlayStation Experience 2016 rozpoczyna się w sobotę o 19:00 polskiego czasu.

Impreza potrwa przez kilka kolejnych dni. Jej organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne, spotkania ze znanymi producentami gier wideo oraz zapowiedzi nadchodzących tytułów. Nim to nastąpi, wydarzenie rozpocznie medialna konferencja, do obejrzenia między innymi na Twitchu. Odtwarzacz macie powyżej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA