1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech

Fani kultowych cRPG, do myszek! Neverwinter Nights za darmo na Good Old Games

Fani cRPG, do myszek! Neverwinter Nights za darmo na GOG!

Neverwinter Nights, kultowa gra BioWare z 2003 roku, jest teraz do pobrania całkowicie za darmo. Co najlepsze, produkcja została dostosowana do najnowszych wersji systemów operacyjnych i zawiera wszystkie dodatki!

Kapitalną inicjatywą wykazali się włodarze mojej ulubionej platformy cyfrowej dystrybucji - Good Old Games. Na GOG.com dodać na stałe do biblioteki i pobrać Neverwinter Nights Diamond. Całkowicie za darmo i bez żadnych haczyków. Wystarczy konto w serwisie, do którego zostanie dodana cyfrowa wersja kultowej gry.

Aby zdobyć darmową wersję Neverwinter Nights wraz z dodatkami, wystarczy wejść pod ten adres.

Po dodaniu darmowej wersji gry do biblioteki, możemy ją pobrać z poziomu cyfrowej półki. Pomimo ponad 10 lat na karku, gra jest kompatybilna z systemami Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10. Wszystko dzięki magikom GOG-u.

Gdyby tego było mało, wraz z Neverwinter Nights Diamond dostajemy cyfrowy podręcznik na 212 stron, oficjalną ścieżkę dźwiękową, zestaw tapet, awatarów i grafik koncepcyjnych oraz cyfrową mapę świata gry. Uwielbiam te dodatkowe bonusy z Good Old Games.

Neverwinter Nights za darmo na Good Old Games
Neverwinter Nights za darmo na Good Old Games

Aby skorzystać z promocji na darmowe Neverwinter Nights, musicie się pospieszyć.

Inicjatywa GOG.com jest ograniczona czasowo. W momencie pisania tego newsa, pozostały 43 godziny na odebranie własnego darmowego egzemplarza kultowej gry cRPG. Jeżeli więc chcecie wyruszyć w ponowną przygodę ku chwale Lady Aribeth de Tylmarande, musicie zrobić to w przeciągu dwóch następnych dni.

Oczywiście po dodaniu gry do prywatnej cyfrowej biblioteki, ta zostaje w waszym posiadaniu już na zawsze. Grzechem jest nie skorzystać z takiej okazji.