REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Fani kultowych cRPG, do myszek! Neverwinter Nights za darmo na Good Old Games

Neverwinter Nights, kultowa gra BioWare z 2003 roku, jest teraz do pobrania całkowicie za darmo. Co najlepsze, produkcja została dostosowana do najnowszych wersji systemów operacyjnych i zawiera wszystkie dodatki!

01.12.2016
17:09
Fani cRPG, do myszek! Neverwinter Nights za darmo na GOG!
REKLAMA
REKLAMA

Kapitalną inicjatywą wykazali się włodarze mojej ulubionej platformy cyfrowej dystrybucji - Good Old Games. Na GOG.com dodać na stałe do biblioteki i pobrać Neverwinter Nights Diamond. Całkowicie za darmo i bez żadnych haczyków. Wystarczy konto w serwisie, do którego zostanie dodana cyfrowa wersja kultowej gry.

Aby zdobyć darmową wersję Neverwinter Nights wraz z dodatkami, wystarczy wejść pod ten adres.

Po dodaniu darmowej wersji gry do biblioteki, możemy ją pobrać z poziomu cyfrowej półki. Pomimo ponad 10 lat na karku, gra jest kompatybilna z systemami Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10. Wszystko dzięki magikom GOG-u.

Gdyby tego było mało, wraz z Neverwinter Nights Diamond dostajemy cyfrowy podręcznik na 212 stron, oficjalną ścieżkę dźwiękową, zestaw tapet, awatarów i grafik koncepcyjnych oraz cyfrową mapę świata gry. Uwielbiam te dodatkowe bonusy z Good Old Games.

Neverwinter Nights za darmo na Good Old Games class="wp-image-531822"
Neverwinter Nights za darmo na Good Old Games

Aby skorzystać z promocji na darmowe Neverwinter Nights, musicie się pospieszyć.

Inicjatywa GOG.com jest ograniczona czasowo. W momencie pisania tego newsa, pozostały 43 godziny na odebranie własnego darmowego egzemplarza kultowej gry cRPG. Jeżeli więc chcecie wyruszyć w ponowną przygodę ku chwale Lady Aribeth de Tylmarande, musicie zrobić to w przeciągu dwóch następnych dni.

Oczywiście po dodaniu gry do prywatnej cyfrowej biblioteki, ta zostaje w waszym posiadaniu już na zawsze. Grzechem jest nie skorzystać z takiej okazji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA