REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Krzysztof Gonciarz rusza z ekskluzywną i designerską marką. Właśnie otworzył sklep

Tego się nie spodziewałem! Krzysztof Gonciarz zapowiedział start projektu NAEBA. Jest to nowa, ekskluzywna i designerska marka m.in. modowa.

09.12.2016
13:06
Krzysztof Gonciarz rusza z ekskluzywną i designerską marką. Właśnie otworzył sklep
REKLAMA
REKLAMA

W kilkuminutowym wideo udostępnionym na YouTubie Krzysztof Gonciarz poinformował, że rusza z projektem o nazwie NAEBA. Pomysł na uruchomienie internetowego sklepu, w którym będzie coś więcej niż książki i ebooki, pojawił się już jakiś czas temu, ale jak mówi Krzysiek, sytuacja wyklarowała się niedawno.

W ramach próby, czy sklep Gonciarza może służyć do sprzedawania innych produktów, wypuszczono do sprzedaży słynnego i znanego wśród widzów kanałów Gonciarza… pierożka. Maskotka ta została uszyta dla Krzyśka i nigdzie nie dało się jej kupić, co bardzo smuciło widzów. Krzysztof dogadał się z twórcami oryginalnego pierożka i wprowadził go do swojego sklepu. Zainteresowanie było tak duże, że widzowie kilka razy wyczerpali cały zapas i były potrzebne kolejne produkcje.  

Po sukcesie w podboju rynku pierogów Krzysiek Gonciarz we współpracy z partnerami - m.in. Patrykiem Wojciechowskim (projektantem, którego wiele osób może znać za sprawą udziału w programie Project Runway) - zdecydował się na kolejny krok, czyli uruchomienie marki NAEBA.

Na pierwszy ogień poszła moda i designerskie koszulki. Krzysztof chce, żeby były to produkty ekskluzywne i nieco inne od tego, jakie tworzy wielu polskich youtuberów. Za kroje odpowiada wspomniany projektant, a za wzory najzdolniejsi fani Gonciarza, zrzeszeni w ramach grupy na Facebooku.

Nazwa NAEBA jest dobrze znana widzom Gonciarza oraz tym, którzy uważali na lekcjach geografii. Naeba to góra, a właściwie stratowulkan, w centralnej części Japonii. Na vlogach Krzysztofa zaistniał m.in. dzięki czapce z napisem NAEBA, który w języku polskim jest niebezpiecznie blisko słowa “najeba”. Zapewne dlatego przypadł Krzyśkowi i widzom do gustu.

REKLAMA

Gonciarz zapowiada, że koszulki NAEBA to dopiero pierwszy krok. Z czasem pojawi się znacznie więcej produktów pod tym szyldem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA