REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

41 polskich streamerów i 200 tys. zł, czyli rusza Ja,Paczka!

Rusza druga edycja wielkiej akcji charytatywnej stworzonej przez stronę "Ja,Rock" o nazwie "Ja,Paczka" .

12.12.2016
22:11
41 polskich streamerów i 200 tys. zł, czyli rusza Ja,Paczka!
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza edycja wystartowała 17 grudnia i trwała nieprzerwanie 72H LIVE na kanale jarock.pl/jarock-live. Wzięło w niej udział ponad 35 twórców/graczy. Na stronie Ja,Paczki odbyła się zbiórka pieniędzy. Celem było zebranie 100 tys. zł, lecz ostatecznie udało się uzyskać aż 143,3 tys!. Ponadto otrzymaliśmy 54 paczki od 17 partnerów akcji, o wartości przekraczającej 30 tys. zł. Poprzez stronę Ja,Paczki wpłacający mogli zakupić cegiełki, które dawały szansę na wygranie nagrody. Wszystkie wpłaty, również te ze sprzedaży cegiełek, trafiały bezpośrednio na konto fundacji.

W tym roku cel jest dwa razy większy, czyli aż 200 tys. zł

Głównym założeniem jest wsparcie Szlachetnej Paczki, która od ponad 15 lat zajmuje się udzielaniem mądrej pomocy, najbardziej potrzebującym rodzinom w Polsce.

Charytatywna impreza zacznie się 14 grudnia o 20:00, na kanale jarock.pl/jarock-live, Remigiusz “Rock” Maciaszek rozpoczyna LIVE. Impreza kończy się 18 grudnia o 24:00.
Spytaliśmy grupę JaRock czego mogą spodziewać się widzowie podczas LIVE:

Widzowie podczas LIVE mogą się spodziewać ekipowej oraz jednoosobowej zabawy głównie przy grach, które uznają za atrakcyjne. Nie zabraknie też wspólnej gry z widzami oraz giveaway’ów na czacie. Oczywiście nasz zespół będzie trzymał pieczę nad szczegółami, aby umilić spędzany czas. O czym widzowie mogli się przekonać podczas poprzedniej edycji, śmiech Rocka jako dźwięk dotacji, komar na szybie żmija czy wspólne “wkradanie” się na streamka. A to nie koniec, ponieważ w tym roku postanowiliśmy się pokazać i jedną godzinkę zarezerwowaliśmy na nasz. A więcej Wam nie powiem, przyjedźcie i się przekonajcie!

Specjalnie na wydarzenie, stworzona została strona japaczka.pl. Tam będzie można wpłacać i obserwować postęp zbiórki.

Dostępne będą opcje płatności SMS-em, PayPalem oraz PayU. Oprócz możliwości bezpośredniej wpłaty, widzowie mają możliwość wzięcia udziału w wygraniu nagród, poprzez zakup cegiełek (cały dochód zostanie przekazany fundacji), czyli przedmiotów podarowanych przez partnerów akcji.

Akcja jest robiona na tak dużą skalę, że transmisje LIVE przez te wszystkie dni będzie prowadzić 41 polskich streamerów z kanału Ja,Rock:

REKLAMA

To nie jest jedyna akcja charytatywna która wychodzi od twórców z kanału JaRock. "Gramytatywnie" organizowane przez Arhn.eu lub coroczna zbiórka na streamie dla WOŚP też cieszą się ogromną popularnością.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA