REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Świetna promocja w App Store. Rayman, Hitman, Lara Croft i inne za grosze lub za darmo

W sklepie iTunes App Store rozpoczęła się świąteczna wyprzedaż aplikacji dla urządzeń z iOS oraz MacOS na pokładzie. Wiele produkcji stało się darmowych, a inne kosztują raptem 0,99 euro.

22.12.2016
17:07
Ikona Apple App Store
REKLAMA
REKLAMA

Sporządziłem listę wszystkich aplikacji objętych promocją, które mogą się wam spodobać. Gry i programy po cenowych cięciach podzieliłem na trzy kategorie - za 0,99 euro, za darmo oraz za nieco więcej, ale wciąż warto je kupić. No to po kolei:

Promocja w iTunes App Store - co za 0,99 euro?

W tej cenie nabędziecie wiele kapitalnych gier, normalnie kosztujących znacznie więcej. Za jedno euro kupicie między innymi gry ze świetnej turową seri GO - Lara Croft GO oraz Hitman GO kosztują teraz raptem 0,99 euro.

Tyle samo zapłacicie za rozbudowane, powalające graficznie Assassin’s Creed: Identity. Jeszcze wczoraj ta gra kosztowała aż pięć razy tyle. Za 0,99 euro nabędziemy również świetną grę logiczną polegającą na rozwiązywaniu zagadek Agent A (moja prywatna rekomendacja) oraz taktyczną ARMĘ Tactics, która pierwotnie debiutowała na tablecie Shield.

Za jedno euro można złapać w promocji popularną grę Bastion. Tyle samo kosztuje nietuzinkowe, wielokrotnie nagradzane i doceniane, bardzo oryginalne FRAMED, które właśnie pobiera się do pamięci mojego smartfona. Jeżeli możecie sobie pozwolić na tylko jedną grę z promocji, a uwielbiacie platformówki, za 0,99 euro nabędziecie rewelacyjne, mistrzowskie wręcz, powalające wizualnie Castle of Illusion Starring Mickey Mouse. Ten tytuł warty jest kilkanaście razy tyle!

Za jedno euro sprawiłem sobie również Don’t Starve: Pocket Edition. Swojego czasu świetnie bawiłem się z tym tytułem na konsoli. Ciekaw jestem, czy survival równie dobrze sprawdzi się na smartfonie. Atrakcyjne 0,99 euro kosztuje także strategiczne, szeroko uznane Game Dev Story, polegające na… prowadzeniu studia tworzącego gry wideo!

Do 0,99 euro została przeceniona popularna aplikacja Home Design 3D, pozwalająca projektować wnętrza. Tyle samo zapłacimy na pierwszą, drugą oraz trzecią część flagowej serii gier wydanej wyłącznie na sprzęty Apple - Infinity Blade. W dokładnie tej samej promocyjnej cenie nabędziemy gry LEGO - LEGO Harry Potter: Years 1–4, LEGO Harry Potter: Years 5–7 lub LEGO Jurassic World. Nie mogło również zabraknąć stałego bywalca wszystkich promocji na mobilne aplikacje - platformówki LIMBO.

Równo 0,99 euro kosztują teraz takie gry jak zabawny Octodad, urocze platformowe Never Alone: Ki Edition, przepełnione czarnym humorem Reigns polegające na prowadzeniu królestwa za pomocą aplikacji Tinder, a także logiczne The Room 2.

Promocja w iTunes App Store - co za darmo?

Gwiazdą wyprzedaży w iTunes App Store bez dwóch zdań jest przepełniony humorem, irracjonalny Goat Simulator. Gra w wersji mobilnej normalnie kosztuje 5 euro bez jednego eurocenta. Teraz dodacie ją do wirtualnej biblioteki dla iPhone’a za darmo, bez żadnych haczyków. Grzechem jest nie skorzystać.

Darmowa stała się również gra Battle Cars, wcześniej kosztująca dwa euro. Za darmo pobierzecie także program Home Design 3D Outdoor and Garden dla iPada, wcześniej wyceniony na 5 euro. Nietypowa, okraszona elementami anime gra rytmiczna Lost in Harmony również stała się darmowa, chociaż jeszcze wczoraj kosztowała 4 euro.

Dla miłośników gier platformowych wielką gratką na pewno będzie Rayman Classic, od teraz dostępny za darmo w iTunes App Store. Przygody Raymana jeszcze niedawno kosztowały 5 euro, więc warto skorzystać z tej promocji. Bardzo ciekawie prezentuje się również gra Vectrex, przeceniona z trzech euro.

Promocja w iTunes App Store - co za więcej niż euro, ale wciąż warto?

Kapitalnego cenowego cięcia doczekał się kultowy KOTOR - Knights of the Old Republic to jedno z najlepszych cRPG, jakie kiedykolwiek powstały. Wersja mobilna hitu sprzed lat kosztowała w iTunes App Store 10 euro. Teraz została przeceniona na zaledwie 3 euro. Z kolei za 5 euro kupimy KOTOR 2 dla systemu MacOS.

Wszystkich wymagających graczy gorąco zachęcam do skorzystania z promocji na turową strategię X-COM: Enemy Within opartą na silniku Unreal Engine. Gra jest niesamowita, a zawartości jest w niej tyle, że wystarczy na tygodnie zabawy. Normalnie X-COM: Enemy Within kosztuje 10 euro. Aktualna cena to zaledwie 3 euro. Jeżeli macie porządnego smartfona, trzeba skorzystać.

REKLAMA

Za pięć euro nabędziecie popularną aplikację Tweetbot 4, przecenioną z 10 euro. Dwa euro kosztuje teraz najnowsza część logicznej serii The Room. Aż cztery euro zapłacimy za urokliwą, niesamowitą grę logiczną Samorost 3, ale to tytuł warty swojej ceny. Wielu z was może się przydać PCalc - najlepszy, najbardziej wszechstronny kalkulator dostępny w iTunes App Store. Teraz kosztuje siedem euro, zamiast początkowych dziesięciu.

Uff, to by było na tyle. To jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza promocja, jaką zdażyło mi się widzieć w iTunes App Store. Sam kupiłem już kilka gier, ale wiem, że na tym się nie skończy. Tylko gdzie ja na to znajdę miejsce w pamięci smartfona…

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA