REKLAMA

Piękny prezent od Play na święta. W Play Now zobaczysz teraz Westworld i największe hity HBO

Święta, święta i… nie, jeszcze się nie skończyły. To piękny okres dla konsumentów, w którym sprzedawcy i usługodawcy chcą nas rozpieszczać ofertami. Patrzcie tylko, co Play robi ze swoją usługą VoD.

06.12.2016 15.21
HBO GO w Play Now
REKLAMA
REKLAMA

Play Now, dla przypomnienia, to usługa VoD dla klientów sieci Play, dzięki której na prawie że dowolnym urządzeniu możemy oglądać 45 kanałów telewizyjnych, w tym BBC, Kino Polska czy Nickelodeon, a także oglądać filmy, seriale i programy nawet do tygodnia po ich emisji. Teraz idą zmiany. Oczywiście, na lepsze.

Play jako pierwszy operator komórkowy na rynku udostępnia bowiem w swojej ofercie i aplikacji kanały HBO a także, co szczególnie ciekawe, bibliotekę treści z HBO GO w ramach swojego serwisu. Z jakichś względów natywna usługa HBO GO ci nie odpowiada? No to teraz możesz spróbować alternatywnego podejścia. Zwłaszcza, że dla takich produkcji, jak Westworld czy Pakt warto dać mu szansę, a nie zapominajmy o filmach Disneya (w tym Lucasfilmu i Marvela).

HBO GO wniesie więc do Play Now ponad 700 filmów i ponad 120 seriali, a także trzy kanały ramówkowe bez reklam i dodawanych co roku 90 produkcji od Disneya. A to wszystko w cenie jednego biletu do kina.

HBO GO w Play Now – ile to kosztuje?

No właśnie. Była marchewka, czas na kijek. Na szczęście nie jest tak źle, a wręcz oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna. Przy 25 złotych miesięcznie możemy w dowolnym momencie wyłączyć obsługę, zaś przy zobowiązaniu na czas określony płacić będziemy 20 zł za miesiąc, a jeden kwartał otrzymamy gratis.

REKLAMA

Co ciekawe, przepustka do Play Now z treściami HBO GO zadziała też w samym HBO GO, jeżeli z jakichś względów preferujemy aplikacje tego dostawcy. Na dodatek oglądanie treści w Play Now nie pomniejsza pakietu danych, jaki mamy wykupiony.

Wiele jeszcze zależy od wykonania. Aplikacje HBO GO pozostawiają swoją jakością ciut do życzenia. Czy będzie wygodniej na Play Now? Na pewno sprawdzimy i nie omieszkamy dać wam znać.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA