REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

[AKTUALIZACJA] Huawei rozdaje za darmo szybkie ładowarki do smartfonów

Jeżeli masz telefon Huawei, możesz otrzymać bardzo szybką ładowarkę zupełnie za darmo. Wystarczy, że skorzystasz z jednej aplikacji preinstalowanej na twoim telefonie i wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

15.12.2016
9:26
[AKTUALIZACJA] Huawei rozdaje za darmo szybkie ładowarki do smartfonów
REKLAMA
REKLAMA

[AKTUALIZACJA 16.12 09:00] Pula dostępnych ładowarek się skończyła.

Jak otrzymać darmową ładowarkę od Huawei?

Na swoim telefonie Huawei uruchom aplikację HiCare i się w niej zarejestruj (np. poprzez konto Google), a potem w ustawieniach konta, podaj dane takie jak imię, nazwisko itp. Cały proces trwa mniej niż minutę. Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod tym adresem. Wówczas wyświetli się informacja o poprawnym wypełnieniu formularza, a ładowarka Huawei AP32 z wymiennym kablem microUSB zostanie do ciebie wysłana.

Wspomniana ładowarka wspiera szybkie ładowanie dla modeli Huawei P9, Huawei P9 Plus oraz Huawei Mate 9. W przypadku innych smartfonów działa jak standardowa ładowarka. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. Huawei ma do rozdania łącznie 6000 sztuk ładowarek. A teraz już 5998 sztuk, bo ja i Mateusz Nowak zdążyliśmy się już zarejestrować w aplikacji HiCare i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA