REKLAMA

Assassin's Creed III zupełnie za darmo, prosto od Ubisoftu

Teraz już każdy gracz na świecie będzie pamiętał, które urodziny obchodzi w tym roku Ubisoft. Z okazji 30-lecia wydawnictwa, francuski gigant oddaje graczom Assassin's Creed III. Zupełnie za darmo.

07.12.2016 12.04
Assassin's Creed III zupełnie za darmo, prosto od Ubisoftu!
REKLAMA
REKLAMA

Świetna oferta dotyczy komputerowej edycji gry, dystrybuowanej w cyfrowej formie za pomocą platformy Uplay.

Aby dodać Assassin's Creed III to własnej cyfrowej biblioteki, wystarczy zainstalować program Uplay lub aktywować grę online.

Assassin's Creed III za darmo. Szukaj na stronie i w aplikacji zakładki "Ubi 30". class="wp-image-532923"
Assassin's Creed III za darmo. Szukaj na stronie i w aplikacji zakładki "Ubi 30".

Oczywiście wymagane jest posiadanie konta Uplay, ponieważ to właśnie za jego pośrednictwem dodamy grę do katalogu posiadanych produkcji. Jestem przekonany, że większość graczy odwiedzających Spider’s Web już ma profil na platformie Ubisoftu. Jeżeli jednak jest inaczej, koniecznie trzeba to zmienić. Darmowy Assassin's Creed III to nie jedyny benefit korzystania z Uplay.

Uplay to także mechanizm nagród we wszystkich flagowych produkcjach francuskiego wydawcy. W cyfrową platformę został wszyty system punktów. Za nie możemy kupować dodatkową zawartość do gier, taką jak ekskluzywne bronie, ubrania, przedmioty i skórki. Posiadając odpowiednią liczbę punktów, mamy nawet szansę skorzystania ze zniżek w sklepie Uplay.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA