REKLAMA

Amazon Prime Video dostępny w Polsce!

No to się doczekaliśmy! Od dzisiaj Amazon Prime Video jest dostępny w Polsce!

14.12.2016 11.15
Amazon Prime Video w Polsce!
REKLAMA
REKLAMA

Od dziś nie musimy piracić - możemy legalnie oglądać The Grand Tour, nowy program Jeremy'ego Clarksona. Poważny amerykański konkurent Netfliksa - Amazon Prime Video - jest już dostępny w Polsce w promocyjnej cenie 2,99 euro za miesiąc przez pierwsze 6 miesięcy. Później cena wzrośnie do 5,99 euro za miesiąc.

Niestety debiut Amazon Prime Video nie oznacza, że będziemy mogli w Polsce korzystać z pełnych usług w ramach Amazon Prime, a szkoda, bo to jedna z ciekawszych opcji we współczesnym cyfrowym świecie.

No, ale cieszmy się tym, co mamy

Amazon Prime Video to kilka bardzo ciekawych seriali, m.in.: Transparent, The Man in High Castle, Mozart in the Jungle, Hand of God, Red Oaks, Startup, Justified, Flesh and Bone, The Night Shift, Into the Badlands, Preacher, Seinfeld, czy Community.

Oczywiście usługa działa w formacie streamingu wideo, na podobnych zasadach co Netflix, czy HBO Go. Można streamować wideo w czasie rzeczywistym korzystając do tego z dowolnej platformy: przeglądarki internetowej, aplikacji mobilnej lub wprost ze smart-telewizora.

REKLAMA

No cóż, coś co wydawało się niemożliwe jeszcze rok, dwa lata temu, dziś staje się realnością - mamy w Polsce dostęp do wszystkich topowych platform cyfrowej rozrywki.

Super!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA