REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Mamy PlayStation 4 Pro! Pytajcie, o co tylko chcecie

Z PlayStation 4 Pro spędziliśmy już kilka długich godzin. Na Spider’s Web niebawem pojawi się seria pierwszych tekstów poświęconych nowej platformie do gier. Jeżeli jednak już teraz macie jakieś pytania - walcie śmiało.

09.11.2016
12:06
Testujemy PlayStation 4 Pro i odpowiadamy na wasze pytania
REKLAMA
REKLAMA

PlayStation 4 Pro to w tym momencie najpotężniejsza konsola dostępna na rynku. Produkt reklamowany jest jako doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy telewizorów 4K, a także konsolowych graczy, którzy chcą mieć doświadczenia premium, za które są w stanie dopłacić kilkaset złotych.

Jak jest w praktyce - niebawem to sprawdzimy.

Konsolę testujemy w trzech konfiguracjach - podłączoną do ekranu 1080p, ekranu 4K oraz gogli PlayStation VR. Chcemy zobaczyć, na co stać PlayStation 4 Pro, czy czuć różnicę podczas rozgrywki, czy wirtualna rzeczywistość jest lepsza oraz ile tego 4K jest naprawdę 4K.

Sprawdzamy, czy konsola radzi sobie z natywnymi treściami 4K. Jak działa system i interfejs w tym standardzie wyświetlania. Czy upscaling do 4K metodą renderowania szachownicowego zdaje egzamin. Jak inteligentny jest bufor ID od Sony oraz na co przeznaczona została dodatkowa pamięć oddana w ręce deweloperów. To tylko część z nurtujących mnie kwestii.

Jeżeli jednak już teraz macie pytania odnośnie PlayStation 4 Pro - śmiało zadawajcie je w komentarzach.

REKLAMA

Będziemy starać się sukcesywnie odpowiadać, jednocześnie bawiąc się z nową konsolą Sony. Pamiętajcie - nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

PlayStation 4 Pro zadebiutuje w Polsce już 10 listopada 2016 roku. Sugerowana cena konsoli została ustanowiona na poziomie 1769 złotych. To o ponad 500 złotych więcej od aktualnej ceny podstawowego PlayStation 4 Slim.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA