REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Awaria Orange: internet mobilny nie działa w wielu miastach

Klienci Orange skarżą się na to, że nie mogą skorzystać z usług mobilnych tego operatora. To kolejna awaria polskiego telekomu na przestrzeni ostatnich miesięcy. Orange nie działa w wielu miastach Polski.

02.11.2016
12:50
Orange nie działa
REKLAMA
REKLAMA

Nie działa ci dzisiaj karta SIM od Orange? Wygląda na to, że nie jesteś sam. Operator zmaga się z awarią, która dotknęła klientów z najróżniejszych miast Polski. Docierają do nas zgłoszenia rozgoryczonych czytelników, którzy nie mogą skorzystać z usług.

O sprawie poinformował nas czytelnik Slawek Agata w serwisie Twitter:

Orange przyznało, że występują obecnie problemy z transmisją danych.

Jak sprawdziliśmy w serwisie DownDetector nie jest to jednostkowy przypadek.

orange-nie-dziala class="wp-image-525740"

Ostatnie zgłoszenie na Facebooku Orange pochodzi z Rzeszowa z godz. 12:39.

Niestety w ostatnich miesiącach podobnych awarii było więcej.

Użytkownicy co i rusz skarżą się na to, że nie mogą skorzystać z internetu mobilnego. W wakacje spore awarie dotknęły Orange i T-Mobile, a oba telekomy w ramach zadośćuczynienia przyznały swoim klientom bonusowe paczki internetu.

Dzisiaj zgłaszają się także do nas osoby, które narzekają na internet w T-Mobile i Play, ale wygląda na to, że problemy są w znacznie mniejszej skali niż w przypadku Orange.

REKLAMA

W sprawie awarii Orange napisał do nas Wojtek Jabczyński, rzecznik sieci:

Mieliśmy utrudnienia w data mobile (nieduży spadek ruchu o ok. 10 proc.) przez trochę ponad godzinę. Teraz powinno już być ok. Przepraszam za te utrudnienia - mówi nam Wojtek Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA