REKLAMA

Nasze modły zostały wysłuchane. W końcu skorzystasz z Netfliksa bez połączenia z internetem!

Tak, tak, tak, dobrze czytacie - Netflix w końcu zrobił to, o co użytkownicy prosili serwis od dawna. Nie będziemy już dłużej trzymać was w niepewności: tak, można już oglądać filmy i seriale z Netfliksa nawet wtedy, kiedy nie mamy dostępu do internetu. 

30.11.2016 14.25
Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Na wszelki wypadek napiszemy to jeszcze raz: nie ma tu żadnego błędu. Netflix wprowadza funkcję, której przez długi czas nie chciał wprowadzić, ze względu na "charakter swojego serwisu". Ale teraz z tym koniec.

Netflix offline - to się naprawdę dzieje!

Przy wybranych (na początek) serialach i filmach pojawi się dodatkowa ikonka, której kliknięcie będzie skutkować przeniesieniem danej produkcji do pamięci naszego telefonu. A to z kolei będzie oznaczało, że będziemy mogli ją oglądać gdziekolwiek tylko zechcemy - czy to w metrze, czy podczas lotu samolotem. Albo po prostu zaoszczędzimy transfer danych, kiedy wyjdziemy poza zasięg naszego domowego WiFi.

pasted-image-0 class="wp-image-531460"

Netflix offline - jakie seriale?

Na razie do pobrania dostępne są wybrane produkcje, m.in. Orange is The New Black, Narcos i The Crown. Zbiór nie ogranicza się jednak na szczęście wyłącznie do seriali Netfliksa - pobierać możemy bez problemu także całkiem sporo innych seriali oraz filmów. Lista ta ma być dodatkowo stale powiększana.

Nie wiadomo niestety, czy docelowo dostępna offline będzie cała baza Netfliksa, czy tylko pewna jej część.

Netflix offline - kto może skorzystać?

Nowa funkcja jest dostępna na tabletach i smartfonach z Androidem lub iOS. Nie ma znaczenia, z którego planu Netfliksa korzystamy.

REKLAMA

Jedyne co musimy zrobić, to zaktualizować naszą aplikację Netfliksa do najnowszej wersji (więc nie szukajcie, jak ja, ikony pobierania w obecnym wydaniu). Nowe wersje aplikacji powinny być już zarówno w Apple App Store, jak i w sklepie Google Play.

Miłego aktualizowania, pobierania i oglądania!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA