REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

iPhone 7 za darmo? To możliwe - wystarczy wymyślić hasło dla Mobile Vikings

iPhone 7 za darmo - komu serce nie zabije szybciej na dźwięk takiego hasła? Tym bardziej, jeśli zrobić trzeba niewiele, a w nagrodę możemy faktycznie otrzymać najnowszy smartfon Apple. A tak właśnie wygląda najnowszy konkurs Mobile Vikings.

15.11.2016
15:11
iPhone 7 za darmo w Mobile Vikings. Wystarczy wymyślić hasło
REKLAMA
REKLAMA

Co trzeba zrobić, żeby zostać posiadaczem jednego z trzech iPhone'ów 7, które można wygrać u Vikingów?

Cóż, pierwszy etap konkursu jest nie tyle banalnie prosty, co... obowiązkowy dla wszystkich - czy chcą wziąć udział w konkursie, czy też nie. Żeby powalczyć o iPhone'a 7 należy bowiem zarejestrować swój numer na kartę w Mobile Vikings. Czyli zrobić to, czego już niedługo będzie od nas wymagać prawo.

Jedyną różnicą jest termin. Prawnie zobowiązani jesteśmy do rejestracji karty do 2 stycznia 2017. W przypadku konkursu Mobie Vikings należy to zrobić przed 6 grudnia. Kilka tygodni różnicy dla iPhone'a 7 za darmo? Da się zrobić.

mobile-vikings-ip7 class="wp-image-528749"

Rejestracji można dokonać w salonach Play, przez kuriera albo osobiście w biurze Mobile Vikings we Wrocławiu. W zamian za to dostaniemy (oprócz szansy na udział w konkursie)  pakiet 10 GB internetu i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci przez cały miesiąc.

Drugi etap będzie wymagał od nas nieco kreatywności.

Sama rejestracja nie wystarczy jednak do tego, żeby zapewnić sobie szansę na wygranie iPhone'a 7. W drugim etapie, trwającym od dziś (15.11.2016) do 6.12.2017 (do godziny 23:59) konieczne będzie dokopanie się do swoich najgłębszych pokładów kreatywności i... wymyślenie hasła.

Tak, tym, co zapewni nam iPhone'a 7 za darmo będzie - poza rejestracją karty - stworzenie odpowiedniego hasła na bluzę Vikinga. Specjalne wymagania w tej kwestii? Tutaj posłużymy się fragmentem komunikatu Vikingów:

Hasło powinno być oryginalne i wpisywać się w styl przedstawicieli rodu Vikingów. Poczucie humoru mile widziane.

To tyle - wszystkie chwyty dozwolone. Masz już jakiś pomysł i zarejestrowałeś kartę? Możesz go od razu zgłosić na tej stronie. A jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś karty - wiesz, gdzie można to zrobić.

Dziesięć najlepszych propozycji zgłoszonych przez klientów Mobile Vikings zostanie zaprezentowanych 8.12.2016 na stronie konkursowej, po czym rozpocznie się wielkie głosowanie, w którym decydujący głos będą mieli wszyscy Vikingowie. Każdy klient tej sieci będzie miał jeden głos, który przybliży autora jego ulubionego hasła do zgarnięcia iPhone'a 7.

15 grudnia głosowanie zostanie zakończone na minutę przed północą, a już następnego dnia dowiemy się, do kogo trafią trzy konkursowe iPhone'y 7. Wszyscy z wyróżnionej dziesiątki otrzymają bluzy z autorskimi hasłami i czapki z logo Mobile Vikings.

REKLAMA

To co, kto już wie, jakie hasło zapewni mu iPhone'a 7? Tylko nie mówcie tutaj, jeszcze ktoś wam sprzątnie najnowszego smartfona Apple sprzed nosa.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA