REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Intel Extreme Masters 2017 znowu w Polsce! Znamy daty, gry, ceny biletów i nagrody

Intel Extreme Masters piąty rok z rzędu odbędzie się w Katowicach! Tym razem rywalizacja odbywać się będzie aż przez dwa weekendy. Gracze będą rywalizowali w dniach 25-26 lutego oraz 3-5 marca o 2,5 mln złotych!

30.11.2016
15:44
Intel Extreme Masters 2017 przez 2 weekendy w Katowicach!
REKLAMA
REKLAMA

Finały rozgrywek League of Legends odbędą się 25 i 26 lutego w katowickim Spodku. Z kolei decydujące zmagania Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCrafta II zaplanowano na następny weekend, czyli od 3 do 5 marca 2017 roku. W czasie drugiego weekendu równocześnie odbędzie się IEM Expo, podczas którego odwiedzający będą mogli spędzić czas biorąc udział w konkursach oraz grając w strefach free to play.

IEM 2017 kalendarz

Potwierdziły się więc plotki sprzed kilku tygodni. I bardzo dobrze!

Wtedy trafiły do sieci pierwsze grafiki informacyjne sugerujące, że IEM 2017 zostanie rozbity na wielką, dwutygodniową imprezę. Moim zdaniem to kapitalna decyzja. Fanom League of Legends niekoniecznie musi być po drodze z fanami CS:GO oraz Starcrafta. Podzielenie Intel Extreme Masters 2017 przez pryzmat gier pozwoli uniknąć wielkich tłoków i przerażającej kolejki przed Spodkiem. No, przynajmniej w jakiejś części.

Sam o wiele chętniej wybiorę się do Spodka w drugim tygodniu e-zmagań. Wtedy to zwiedzającym zostanie oddane do dyspozycji Międzynarodowe Centrum Kongersowe, jak co roku naszpikowane rozmaitymi atrakcjami. No i z chęcią zobaczę zmagania w CS:GO. LoL to dla mnie jednak czarna magia i chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu tego MOBA.

IEM 2017 bilety class="wp-image-531464"

Znamy również ceny biletów i pulę nagród zorganizowaną w ramach Intel Extreme Masters 2017.

Tym razem e-sportowcy powalczą o aż 2,5 miliona złotych! Wciąż jednak nie wiadomo, jaka suma zostanie przeznaczona dla mistrzów League of Legends, a jaka dla operatorów CS:GO oraz strategów w StarCrafcie II.

Jeżeli chodzi o bilety uprawniające do wejścia bez kolejki - jak widzicie na oficjalnej infografice, tym razem mamy do wyboru naprawdę zróżnicowane pakiety. Sprzedaż wejściówek rozpoczyna się 15 grudnia 2016 roku, więc koniecznie dodajcie sobie tę datę do kalendarza.

To co, widzimy się w Katowicach?

REKLAMA

Zobacz, jak było w zeszłym roku:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA