REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Cyber Monday 2016 w Polsce: najlepsze promocje - lista aktualizowana na bieżąco

Za nami już Black Friday, czyli wielkie święto zakupów, które dotarło również do Polski i znane jest pod nazwą Czarny Piątek. Dzisiaj zaczynają się jednak nowe wyprzedaże i promocje, czyli Cyber Monday 2016 lub po prostu Cyber Poniedziałek 2016 - kolejne promocje, tym razem jednak wyłącznie online.

28.11.2016
10:00
Cyber Monday 2017 w Polsce: najlepsze promocje - lista aktualizowana na bieżąco
REKLAMA
REKLAMA

Cyber Monday 2016, czyli Cyber Poniedziałek w Polsce

Kurz po Czarnym Piątku 2016 nie zdążył opaść, a już startuje Cyber Poniedziałek 2016. To również zakupowa tradycja, która przyszła do nas z Zachodu. Cyber Monday odbywa się zawsze po Black Friday i z założenia miał dotyczyć wyprzedaży online. Zaś Czarny Piątek bazował na promocjach w sklepach stacjonarnych. Granice te zaczęły się zacierać, bo sprzedawcy zrozumieli, że organizując Czarny Piątek również w Internecie można sprzedać znacznie więcej. Efekt jest taki, że Black Friday obowiązuje zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych, a Cyber Monday to pewna forma zakupowej dogrywki, która ma miejsce już tylko w sieci.

Cyber Monday 2016 - najlepsze okazje

Cyber Monday 2016 w Polsce: najlepsze promocje - lista aktualizowana na bieżąco class="wp-image-530843"
Cyber Monday 2016, czyli Cyber Poniedziałek na Spider's Web! Tropimy najlepsze promocje, okazje i wyprzedaże.

Nie wszystkie okazje i wyprzedaże online, które przygotowano z okazji Black Friday 2016 lub Cyber Monday 2016 są warte uwagi. Wiele promocji jest iluzorycznych, a niektóre z przecenionych produktów nie jest i nigdy nie były warte pieniędzy. Dlatego na łamach Spider’s Web prowadzimy live bloga, w którym udostępniamy najlepsze naszym zdaniem okazje.

Tradycyjnie już zachęcamy was do dzielenia się ciekawymi ofertami w komentarzach. Najlepsze z nich będziemy dodawać do naszego live bloga.

Najlepsze promocje Cyber Poniedziałek 2016 - lista aktualizowana na bieżąco:

REKLAMA

//

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA