REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Casey Neistat kończy vloga. Przypominamy TOP 5 najlepszych odcinków

Smutna to wiadomość. Casey Neistat - jeden z najlepszych, najciekawszych, najbardziej inspirujących youtuberów - kończy vloga. Przypomnijmy sobie pięć najlepszych odcinków, jakie stworzył.

19.11.2016
21:00
casey neistat koniec vloga
REKLAMA
REKLAMA

"I'm ending the vlog" to tytuł ostatniego odcinka vloga Ceseya. Już w pierwszym zdaniu Neistat wyjaśnia, że nie jest to tania zagrywka dla klików. To faktyczny koniec jednej z najlepszych (a może najlepszej?) serii, jaka powstała na YouTubie.

Charakterystyczne, obdarte z farby Ray-Bany, elektryczna deskorolka Boosted Board i bycie w samym środku tętniącego życiem Nowego Jorku. To właśnie Casey Neistat w pigułce.

Jeżeli jakimś cudem nie natknąłeś się nigdy na vloga Caseya, spieszę z wyjaśnieniem, że jest on amerykańskim filmowcem, który doskonale odnalazł się w stylistyce youtube'owej. Casey doprowadził format daily vloga właściwie do perfekcji. Jego styl jest naśladowany na całym świecie, a duży wpływ Caseya widać również w produkcjach Krzysztofa Gonciarza.

Neistat rozpoczął swojego vloga 1 marca 2015 r., a zakończył projekt dziś, 19 listopada 2016 r. Vlog przyniósł Neistatowi niesamowitą popularność. Dziś jego kanał ma 5,7 mln subskrybentów, a każdy odcinek oglądało średnio ponad 2 mln osób. Łączna liczba wyświetleń odcinków vloga przekroczyła już dawno... miliard.

Nawet nie wiem kiedy vlog Caseya wkradł się do mojego codziennego życia. Śniadanie przy nowym odcinku vloga to był mój rytuał przez kilka ostatnich miesięcy. Co spodobało mi się w serii? Przede wszystkim, podejście Caseya do życia, pracy i sprzętu, który posiada. Nie szata zdobi człowieka, nie sprzęt zapewnia sukces.

Prześledźmy pięć najlepszych odcinków, jakie stworzył Casey Neistat w swoim vlogu.

1. Lot pierwszą klasą z Nowego Jorku do Dubaju. Wartość biletu: 21,6 tys. dol.

Film z września bieżącego roku, który niespodziewanie został najpopularniejszym viralem Caseya. Został odtworzony 25,6 mln razy! Na filmie widzimy m.in... prysznic w samolocie.

2. Jazda na snowboardzie przez zaśnieżone ulice Nowego Jorku

Film ze stycznia, który obejrzano 15 mln razy. Dzień po wielkiej śnieżycy w Nowym Jorku Casey wskoczył na snowboard i zrobił przejażdżkę po ulicach miasta, będąc podczepionym do jadącego Jeepa.

3. Lot na drabince helikoptera przy znaku Hollywood

Wszystko po to, by wykonać jak najbardziej spektakularne zdjęcia kamerką Gear 360. Chyba się udało.

4. Dlaczego zawsze noszę okulary?

No właśnie, dlaczego? Rzecz nie o modzie, a o sprzęcie wideo i o codziennej pracy.

5. Najstraszniejszy dzień w życiu - 11 września 2001 oczami mieszkańca Nowego Jorku.

Casey Neistat nie kończy z YouTube'em. Vlog został zamknięty, bo nie był już wyzwaniem dla Caseya. Projekt miał go motywować do wyciśnięcia z każdego dnia życia wszystkiego, co najlepsze. Miało to być wyzwanie artystyczne i kreatywne.

REKLAMA

Po 1,5 roku codziennego vlogowania tworzenie filmów stało się rutyną. Casey twierdzi, że wie jak robić vloga dobrze i szybko. To już nie jest wyzwaniem, dlatego - mimo, że kanał ciągle rośnie - Casey postanowił rozwijać swoją karierę w innym kierunku, który będzie bardziej ekscytujący.

Kolejnym krokiem będą filmy, które wymagają więcej przemyślenia, zaangażowania i pracy. Zobaczymy je na kanale Caseya Neistata na YouTubie.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA