REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wideo dnia: Allegro robi to dobrze - nowa reklama wzrusza i zadaje ważne pytanie

Allegro kontynuuje swój reklamowy storytelling. Do sieci trafiło wideo promujące robienie świątecznych zakupów w serwisie. A jak wiadomo, święta to magia i tej magii nie mogło zabraknąć w spocie Allegro.

28.11.2016
18:50
allegro reklama
REKLAMA
REKLAMA

Historia z pozoru wydaje się prosta. Starszy pan zamawia sobie zestaw do nauki języka angielskiego. Dzień po dniu, tydzień po tygodniu i miesiąc po miesiącu obserwujemy jego zmagania z językiem obcym. A to nieco kłopotliwe powtarzanie na głos sekwencji w miejscach publicznych, a to przyklejanie żółtych karteczek na różne przedmioty (i nie tylko!), by nie zapomnieć ich nazw. Jesteśmy świadkami różnych zabawnych sytuacji (rozmowa z kaczką w wannie), ale gdzieś z tyłu głowy zastanawiamy się - jaka będzie puenta?

W końcu prawie to mamy - mężczyzna wybiera się w podróż do Wielkiej Brytanii.

Spełnianie marzeń, myślimy. Dobre i to, ważne by wiek nie ograniczał. Ale za chwilę dostajemy coś więcej. Bohater reklamy puka do jakichś drzwi. Okazuje się, że to mieszkanie jego syna, który żyje tam razem ze swoją partnerką. Wspólnie wychowują małe dziecko, nad którym starszy pan pochyla się, mówiąc: "Hi, I'm your grandpa" ze łzami w oczach.

REKLAMA

"Czego szukasz w Święta?" - pyta nas Allegro i odpowiada wzruszającym spotem.

Czasem najlepsze prezenty, to te, które - paradoksalnie - zrobimy sobie sami. Allegro ponownie nie zawodzi. To już kolejny spot serwisu, który uderza w czuły punkt. Niejednemu z nas pewnie łezka się w oku zakręci, gdy zobaczy ją w okresie świątecznym w telewizji. Allegro przekazuje emocje. I robi to tak, że znów chce się oglądać reklamy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA