REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Abstrachuje ruszyli z nowym kanałem na YouTubie. Jest śmiesznie?

Na YouTubie właśnie pojawił się nowy kanał chłopaków z AbstrachujeTV. Czarek Jóźwik, Rafał Masny i Robert Pasut pokazali widzom pierwszy film z serii Nieprzygotowani

04.11.2016
10:24
Abstrachuje z nowym kanałem na YouTubie. Czy jest śmiesznie?
REKLAMA
REKLAMA

Choć chłopaki odpowiadają za nowy kanał nie są tym razem głównymi bohaterami filmu (i podejrzewam, że tak też będzie w kolejnych odcinkach). Abstrachuje grają tu epizodyczne role - jeden jest woźnym, drugi sprzątaczem, a trzeci policjantem. Stery przejęli młodsi od nich, którzy wcielają się w role licelistów, rozpoczynających swój pierwszy rok w szkole średniej.

Film jest historią jednego dnia z życia Berkowskiego. Chłopak rozpoczyna naukę w nowej szkole. Ma poznać nowych ludzi i w związku z tym ma plan - tym razem ma być wszystko inaczej.

Ale jak to z planami bywa, te nie zawsze wypalają. Berkowski zasypia, czego chciał uniknąć, następnie musi chodzić po szkole w skarpetkach, ponieważ poszczęściło mu się przed budynkiem liceum. Wygląda na to, że wszystko potoczy się tak, jak zawsze, a on zostanie frajerem. Przecież uważają tak nawet jego rodzice. Aż tu nagle - bach, światełko w tunelu. Los może się odmienić!

Choć sam format nie jest specjalnie oryginalny (przypomnijmy sobie genialny "Piątek" Dakanna, który mimo gorszej jakości bije na głowę odcinek Nieprzygotowanych), całość wypada całkiem nieźle. Jestem przekonana, że licealiści nabiją trochę wyświetleń pod tym materiałem. A i ja, mimo że liceum skończyłam sto lat temu, uśmiechnęłam się parę razy.

Tym, którym Abstrachuje się już trochę znudzili, ich nowe role mogą się spodobać.

To co prawda podobne poczucie humoru, ale w nowej odsłonie.

REKLAMA

Nie ma się co dziwić, że Abstrachuje nadal rozwijają się na YouTubie, zakładając i firmując nowe kanały. Są na drugim miejscu w Polsce, jeśli chodzi o najpopularniejsze kanały w serwisie. Otworzenie czegoś nowego właściwie z miejsca gwarantuje im nawet jeśli nie sukces to całkiem sporą popularność. A popularność i umiejętne z niej korzystanie daje całkiem niezłe dochody.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA